nebmw

Sveikinimai Geraine pilkas dyzelis Gerai

A-1, teko lyginti būtent Passat ir Superb, tai tikrai Superb tik vietos daugiau, visur kitur, deja, bet jam dar trūksta Mirkt Pvz dvigubų langų, geresnės garso izoliacijos, net neduoda rinktis Špyga Superb tokia didelė Octavia ir tiek, Passat tikrai smagiau jautėsi. Pakaba ten paprasta, amortikų kietumas reguliuojasi ir tiek, iki orinės toli Šypsena Kaina Superb’o irgi gavosi didesnė po nuolaidų nei Passat’o, tai nesupratau kaip galima jį rinktis, na bet kiekvienam savo GeraiBeje, mano to balto kaina buvo 36k Eur po nuolaidų. O komplektacija Highline su daug varnelių Cha cha

Su labau daug Šypsena ir motoras 190ag tdi, o tas kainą išpučia normaliai Šypsena

F10 i modelio pabaiga turetiems irgi siule geras nuolaidas, bet ne audi, tai ka jaucia ŠypsenaX5 estukai stumde po 60k Eur pries maziau nei metus. Ir ne plikus.

eina jie nafig, tokias nuolaidas dalinti. Netikęs tikriausiai modelis/brand’as, ane ??? Ar jei ne audi nuolaidos, tai nėra ko loti? Cha cha

krasta-auto.lt/promo/bmw-m-sport/ ale tai žiūrėk dar tebegalioja, tikriausiai visiškas š ir niekas neperka Liūdnas

Koks dar pasatas, as net su superbu nesu vaziaves, bet kaip ir minejau, 2 superbus turejau/turiu, tai kaip ir pasirinkimas daugiau nei aiskus Šypsena+ pagrindinis privalumas, kad ji galima registruoti kaip N1 transporto priemone, ir kaina gaunas 24+PVM.

Neįžvelgiu logikos su tuo N1 mašinai naudojamai šeimoje. Pridėk kelių mokesčius ir vistiek gale gaunas Passato kaina. O jei liks šeimoje po tų 5m, tai dar ir ta valakita su N1. Škoda pozicionuojama to pačio koncerno žemiau negu VW ir tas jaučias jau vien į saloną įlipus, tai iš racionalumo pusės mokėt Passato pinigu už Superbą, tai liūdesys. Bet tavo liguista ir nesuprantama meilė Škodai paaiškiną pasirinkimą. Cha cha

Kostai, na cia Tavo logika Mirkt Jamciau ta ixa su belekokia sypsena veide Cha cha

3GT = BMW Multipla!

Ar tikrai taip baisu kaip Multipla? Šypsenadriving.co.uk/s3/st-driving-prod/uploads/2016/08/P90220432 -highRes-623.jpg

ballersmotoring.com/3ddesign_aero_f34gt/F34GT-6.jpg Nu ne mano modelis, bet ar tiek baisus, kad nupirkus už virtualius eurus verkčiau vairuodamas, tai turbut, kad ne Cha cha

Man baisus Taip

Kažkaip iki dabar aš nelabai į juos dėmesio atkreipęs buvau, bet neišbrokuočiau, tuo labiau, kad turi ilgesnę ratų bazę už standartinį 3er, daugiau vietos salone ir didelę bagažinę rogėms ir lagaminams sudėti. Cha cha Man ir 5GT gerai žiūrisi, nors pradžioje kaip paleido į gamybą atrodė baisus. Ką aš žinau, nu neverkčiau tikrai turėdamas Cha cha autotrader.co.uk/classified/advert/201708148318246?atmobcid =soc4

Passat ir taip daug visur, SuperB isskirtinesnis Taip