nebmw


nebmw

uzsakytas 1.8TSI su DSG, 5m ir 150K km garantija (del viso pikto, nors sake, problemu jau nebebuna Laimingas). konplektacija vidutine su keletu nebrangiu update’u (distronikas, orine vaziuokle, mandresnes lempos ir R18 ratais), visa kita ir taip turi standarte (keiles, dermantina, navigacija). spalva kaip fotkej, ratai-ir. Balta spalva grazesne, bet bijojau istot i baltu shooduku kluba. pirma kelione po poros men. - pas bura.

verkia džianis kamputyje Blogai Žliumbiaįsivaizduoji, koks fiatas būtų išėjęs Cha cha Gerai

Tai tetis A6 neleido pirkt? Cha cha

Geriau nei nieko Cha cha O siaip, gero eksploatavimo Mirkt

Zhakai, man mama neleidzia su tavim draugaut.

Sitie ratai Turbine wheels vadinasi, ane?

Grazus, vertas demesio automobilis. Beveik kaip tojota. su, kazkas nepatinka? Laimingas

jei darbine, viskas ok, o siaip man net peugeot turi daugiau sarmo Cha cha

Nepamenu kaip ten tiksliai buvo, bet giminaitis Vilniaus Peugeot dirbo, tai lyg juos AutoVici perpirko ar kažkas panašaus. Tai todėl ir domenas gal nebereikalingas, nes dirba kaip AutoVici.

o tu matei, kad as parasiau, jog MAN pezo labiau patinka, todel tavo egzperto nuomone visiskai px.

kaina butu idomu, kas gavosi

25

29200, atpirkimas po 5m su 150k ridos-30%. Darbine, ne laisvalaikiui gi.

Kaina Vau! Čia Highline Passat’o, +/- Arteon’o bazinio kaina. Bet žinant tavo fetišą Škodoms, tai nestebina Cha cha

Kaina ApakęsIr tiesa, ar tikrai ten orinė pakaba Mirkt

sarmo turi daugiau is foto sprendziant? Ar esi daug km prasukes su tokia skoda?

ble, higline tokios komplektacijos nesa ant 37K eur. be to pasatas man niekaip nera geriau uz superba, arteonas-net negrazus Laimingas busiu paturejas visu 3 kartu superb’us Girtas

quattre, adaptyvia vaziuokle ir vadinu “orine” nors gal tik kietumas amortiku reguliuojas Laimingas

Nu nu…adaptyvas, tai tikrai ne orinė.