Nebeužmirštama žmonos šypsena !!!

Nebeužmirštama žmonos šypsena !!!

Na čia tutbūt nuo kilmės dokumentų priklauso - ar patelės šeimininkai sumoka už pasinaudojimą patinu +vieną vaikiuką padovanoja, ar patinėlis patelei sumoka už tai kad gaunaCha cha

Tu cia rimtai? Dar ir taip buna? Nekaltas tai kas cia per seima?

Gerai Juokiasi

Ot tai problema susidėti kiekvienam savo skarmalus į skalbimo mašiną…
Užtat galima nusipirkti geresnius miltelius savo baltoms kelnėms ir nebijoti kad jas nudažys spalvoti žmonos triusikai. Gerai

o tai ir skalbiates turbut atskirai - ji savo o tu savo? o kaip su grindu plovimu kaip ta pasidalijat??

nereikia atskirų šaldytuvų. Už paslaugas- per pusę, maistas irgi daugmaž pusiau (maniškė nelabai valgo, tai kaip ir nežymus nuostolis Cha cha). O toliau kas kiek turi- tai kaip nori, taip ir išleidžia. kai prasideda chaliava- benzinas, kavinės iš vienos kišenės nuolatos, pasakai, kad šį kart pasuoju, tada pati moka. Nežinau, pas mus kažkaip paprastai viskas. Svarbu kožno lito neimti dalintis centas į centą: gi savas žmogus, kaip ne kaip Laimingas

Blemba kaip cia kuriant seima issirutolioja tas bendras/atskiras biudzetas?
Nedriciau ne zodeliu savo Vyras apie tai uzsimintiNe

Nu as tau tikrai nepavydziu Taip

O aš džokondiškai jau kuris laikas nebesišypsau Nežinau ba Vyras atlyginimą persiveda į sąskaitą. Kol išprašau, kad ‘svarbiems pirkiniams nusiimtų’, tiek ir tiek privargstu.
Gudrybių rezervai į pabaigą Žliumbia Jezusmarija, tai kad aš jau visai nesišypsau Baisu

ash ir misliju kodel tokios "neishsivyschiusios" shalys kaip UAE koznam sheimos nariuj prie miegamojo stato vonia su WCMirkt pasirodo kad skyrybu nebutuCha chaCha chaJuokiasi

o ka?Gera mintis-tegu sutuoktiniai dar ysirengia po atskira vonia ,ir santuokos amzinumas garantuotasŠypsena

Aga ir nusipirkit atskirus saldytuvus,nes kadangi savas biudzetas tai valgyti pirkasi kiekvienas sauCha cha

Turėkite kiekvienas atskirą biudžetą ir bendrai leiskite pinigus tik vaikų reikmėms.
Tada mįslingai galėsit šypsotis abudu: viena kaip Džokonda, kitas - kaip Mikė Riurkas. Cha cha

Bijau tos dienos kai mano atlyginimas bus pas žmoną.

Juokiasi

Norite pamatyti Mona Lizos šypseną ?
-Paklauskite žmonos, kur dingo jūsų atlyginimas.Žliumbia