nebera

Dailus kadziai. Nepabode. Šitas gal galu varomas ar visi jie fwd?

maniskis galu, bet buvo ir visu varomu versijos

bet tai įdomu. žmogus parduoda daiktą. o jam siūlo į kažką keist. ką jie galvoja tai siūlydami?

Helix, dar idomiau kad parasyta, jog keitimai nedomina Juokiasi

Teko pralekt men pradzioj per Lietuva… net su Dr sudimatyt… dabar i Suvalkus 160 buteliuku alaus atsiveziau… tai kazkaip labai uzkliuvo… tamsiu paros metus kas 5 sviecia farom i dangu… Akina bbd… cia man vienam ar ir kitiem kliuna ?

Aš kai iki 1000e laužus tik pardavinėju, tai yra siūlę ir dviračių, ir telefonų, ir plančečių ant keitimo Cha cha

sklypus pastoviai siulo uz auto Cha cha

MCB, aš tai matau, kad sąlyginai kitus akinu siaurame vingiuotame kelyje namo, traukiasi link kelkraščio. Bet čia gal SUV fizika tiesiog, kažkiek iš aukščiau. Šypsena

Kybargai, vazineja visi pilnom bagazinem vandens ir alaus pasikrove, todel ir kala i dangu leNpos Juokiasi

Yra etatinis siūlytojas kur pliuse neršia jau keli metai sodybą siūlydamas Kelmės raj. ant keitimo su keliais šeimininkais, bet prastai sekas, nes per tiek metų niekas ir neiškeitė nieko Šypsena

Auris ta pastebejau visi nauji SUV realiai svieciabauksciau del savo dydzio… Bet tie akintojao visi su sloikais ir tik viena fara buna i kosmosa Apakęs

Mr normalus zmones namie naktimis miega Cha cha o ne is lenkijos alu kontrabosina su tarnybine auto Juokiasi

Gal gale I viena šoną labiau pakrove alaus buvo Cha cha

Tai dabar jau 16-17 val kaip uzpakaliuke tamsu ŠypsenaSuomis kad kontrabosint jau reik furos Juokiasi

mane labiau su priešrūkais biesina - pisu kai kuriems ilgom tada Piktas

Naujosios lempos be atskirų priešrūkinių geriausias variantas. Cha cha

kad priesrukai nesviecia… nebent kokuus ledus susimauna Juokiasinekliuna tokie… ilgos paserati nors ir paprasti ledai bet kala tikrai gerai… trumpu noretusi auksciau, bet jauciu cia spec taip padaryta… Šypsena

bendradarbis su priešrūkiniais važinėjo. paklausiau, kam jungia. atsakė, kad geriau kelias matosi. pasišaipiau, kad pas akių daktarą reiktų pasikonsultuot. daugiau nebejungia priešrūkinių.

darėnas, aš tokiem pisu tolimas, bet su šviesų aukščio reguliatorium prieš tai žemyn paleidžiu.

pažystami kas su priešrūkais važinėja dažnai užmetu - tavo priešrūkai sugedę - kaip tai sako - gi abu dega Apakęsnu tai va sakau - gedims Cha chanelabai kas supranta Juokiasi