Nebegaleciau taip gyventi!!!

Nebegaleciau taip gyventi!!!

visa vaikyste gyvenau daugiabutyje, kai istekejau issikrausciau i nuosava nama. dabar taip esu pripratusi prie tos laisves, savo kiemo, kad turbut labai butu sunku vel sugrist. o kaip jums?

Nu man ta butu sunkoka Taip

Tai be abejo Taip, kas cia gincytusi…Nekaltas

o as visa laika gyvenau nuosavame name, o dabar reikes isvaziuoti studijuoti, ir gyventi vieno kambario bute…
siaubas Pavargęs
bet laisve nuo tevu saldesne… Cha cha

del studiju ir taip bus verta pagyvent! nesigailesi!

ir arkliui aišku kad nuosavas namas(tvartas) tai ne kokia ferma. O šį klausimą suprantu kaip pigų pasipuikavimą…Kietas

Aš beveik pusę gyvenimo pragyvenau 1 kambario bute su bendra virtuve.Taip Taip kad spręskit patys, ar esu labai išrankus gyvenimo sąlygoms.Cha cha

Nu turbut nesi…Cha cha

Gyveni zmogus ir pripranti. Kitu kaip tik nepriversi daugiabuti iskeisti i nuosava nama. Sekmes.

kartais turi tenkintis su tokiom salygom, kokias turi. pripratin pats gyvenimas prie visko.

reikes sugrisi i buta ir gyvensi kaip gyvenus…Nekaltas

Galetum… Drovus Pabandyk

Cia truputi atsiprasau, bet mano nuomone ispy.zdejimo sindromu kvepiaDrovus

jo…as gywenu bute…ir nieko…kankinu kaimynus ir tiek…kai pradeda beldenti i radiatoriu…garsiai garsiai uzdainuoju : "as sawo namuose ir darau ka noriu" Šypsena Cha cha

Mano namas - mano tvirtove, ir taip, kad mieli kaimynai as zinau istatymus ir nepapi… man protoCha cha

Galima pavadinti ir taip, o galima svelniau - prie gero greit priprantamaCha cha! As lygiai taip pat gyvenu nuosavame name ir galvodama apie savo nauja nuosava busta kazkaip jau sunkiau isivaizduoju maza butuka su 30 ar daugiau kaimynuBaisu, maza aikstele masinoms ir ju nurinkinejima, negalima nuogai po kiema vaiksciot Girtas ir t.t. ir pan.
Nu i ka daryt?!

Siaip ar irgi daznokai pagalvoju apie nuosavus trobesius ir nuosava kiemaDrovus bet kai paziuriu kainas 500 - 1000 tukst. lituku tai BaisuŽliumbia