Ne tik bosai su sekretorem, bet ir...

Ne tik bosai su sekretorem, bet ir…

Agentūros "Spinter" tyrimas rodo, kad maždaug 14 proc. šalies studentų yra patyrę dėstytojų ar kitų universiteto darbuotojų, nuo kurių priklausė studijų rezultatų įvertinimas ir socialinė gerovė, seksualinį priekabiavimą.

Dažniausiai, anot tyrimo, prie studentų priekabiaujama Kauno medicinos universitete - tai nurodė 27,5 proc. respondentų, Vilniaus Gedimino technikos universitete (27,1 proc.), Žemės ūkio universitete (23,3 proc.), Veterinarijos akademijoje (16,7 proc.).

Idomu kodel baxurai niekam nesiskunde, kad permiegojo su destytoja? :]]]]] Kiek macheu tik panichkos ir skundzes… gal destytojai blogaj dulkinas…

varau mokytis i KMU.Juokiasi

Teisingai… ;]

nzn kaip tau, bet man visai nelinksma.

man tai atrodo kad ne ten papuolei tu su sita tema… Nekaltas

man tinka ir VGTU Juokiasi

todel,kad bachurams padulkint pana yra garbes rejkalas,tada jis jauciasi visagalis,o panai buti padulkintai,dar ypac seno destytojo,tai yra siaubas…ir visaj negarbe,nes tada ji bachuru akimis yra kekse…argi ne taip?KietasJuokiasi

tiesos yra tavo zodziuose Šypsena

o ash visada galvojau kad dulkinuosi del malonumo, nuo shiol zhinosiu kad visa taj daroma del garbes

Taip

Hmmm… reiks atsiminti… Del garbes…

jei bachuras “pasiskustu” tai turbut ir i gatwe nebeiseituCha cha

ApakęsApakęsApakęs

GeraiJuokiasi

manau, kad praradau humoro jausma…man tikrai nejuokinga…

Ne tau vienai Liežuvis

O gal bahuriukaj patys prie destytoju lenda? Cha cha Sejp ir malonu ir naudos yra Cha cha O paneles drovisi juk Girtas Juokiasi