(ne) palanga


(ne) palanga

Gal kam teke atostogauti Kintuose, Rusnej ar panasiai prie kursiu mariu? norisi ramiai ir dviratuku pasivazinet ir laivuku pasiplaukiot Šypsena o ir dienai i Nida gali nuplaukt… vis kazkaip idomiau, nei trintis subines palangej… vnz ar buve kas teip? Idėja

buvau juodkrantėj, jei ramiai nori, tai zeba. naktinio gyvenimo nėr, triukšmų nėr, peregruzo nėr nei gatvėse, nei paplūdimy.

Tiesa, juodkrantei ir norėdamas nesurasi kur patriukšmaut.

o gal velniop lt kainas ir skrist i turkyju

jei nebijai +40 tai i turkyju Šypsena o jei bijai, tai reik palaukt rugsejo ir pabut ten prie +32 Šypsena

bet, taciau ir kainytes matyt atitinkamos Šypsena

kaip ir kiekvienais metais,palanga savaitei,pora savaitgaliu melnrageje ir pora sventojoje Gerai Taip

siaip juodkrante man patinka vaziuoju kasmet, siais metais dar birstone buvau prie nemumo “karaliskojoj rezidencijoj” ten irgi patiko ramuma.

cia gan papigei kintupakrante.lt/naujienos/

kur atatinkamos, turkijoj? paieškok per varšuva arba gdanską, realu už štuką su biškiu paimt viskas įskaičiuota bent savaitei, žmogui. Iki oro uosto kad ir su maršrutkėm nulėksi, arba nuosavu transportu ir paliksi 10lt už parą aikštelėj.

xavieras - i minge gali nukeliauti, ten sodyba yra. Ventaine yra Venteje, Sturmuose (netoli Ventes) irgi berods yra kur apsistoti. berods is Ventaines netgi plukdo i Nida/Juodkrante, bent irenginejo prieplauka kazkokia. pakankamai grazus krastas Pamarys. o jei nori i ana puse-atmauni i Klaipeda, keliesi keltu ir jau ten.

o kodėl ta kintų pakrantė nerodo kainų apsistojimui, ne plaukimui?

daznai tenka nulekt iki drevernos - jei nori ismokti kaituot ar buriuot ten tikrai nuostabu!

Robi, ten kiek pamenu, xuynia ta Kintu pakrante…ventaine.lt/ Geraisturmusvyturys.lt/ Gerai Blogai

negerai, kad tavęs penktadienį nebus Nekaltas

nu ir kainos! Yra SURFHOUSE, kas buvo pazvengs, bet pernakvot ten galima uz 15lt nuo zmogaus, pastoviai geras tusas, gera kompanija Cha cha

Rob - na taip gaunas… ba laisvadieni mergaite turi… tai atbildesiu i sostine, turbut autiku Šypsenakas cia Klp dar gali pagelbet. yra dar darenas, rafinuoc, dar keli dalyviai, galimai pagelbetu kazka. Leo - ten lankosi uzsienieciai ir siaip prakute lietuvaiciai, paklausa yra, ir kainos atitinkamos…

turkije ir egyptas Apkabinimas Juokiasi

Rafinuoto gal reikės klausti Šypsena