Ne, nu dar vienas bajeris- aptaškė emaliniais dažais kapotą. Kaip nuvalyt?

Ne, nu dar vienas bajeris- aptaškė emaliniais dažais kapotą. Kaip nuvalyt?

Vienas klounas dažė dažė langus, po langais stovėjo mano automobilis- tasiai žalios spalvos. Ateinu ryte- pusė kapoto ir grotelės, kai kur- buferis aptašyti smulkiais baltais taškeliais. Kaip juos nuvalyt? Kažkaip su skiedikliais tai gali gautisBaisu ir lakui ir dažam.
Gal kas esat susidūrę su panašiom problemom? Bandžiau benzinu- tai labai sunkiai paima, daug žaidimo.

Man tai pro kelininkus (jau rasiau) vaziuojant apsitaske. Manau ilgainiui plaunant ir poliruojant pasinaikins.

benzinas dazus eda, negalima

jei tai tik labai mazi taskikai gali bandyti nuskusti su skutimosi peiliuku, tokiais seno tipo, dar buna tokiu pirkti. kitas budas - su svelniu svitriniu popieriumi: 1000 ir smulkesniu, po to supoliruoti.

dar: gali bandyti su vaitspiritu. emalinius tai ima, o kaip su laku, tai jau nzn. neturetu veikti Cha cha

su vaitspiritu butum dar isvales ta ryta nesunkiai, nes per nakti tie dazai nesudziuvo galutinai. Tai jei sirit tai ivyko, tai dar skubiai gali bandyt su vaitspiritu, nes oras nera karstas ir gal dar nesudziuvo. Bwet jei sudziuvo, tai jau nzn.
Vaitspiritas isdziuvusiu dazu nevalo (nei automobiliniu nei aliejiniu ar pan.)

man tai garaze lubas lakavo, tai bl viena ratlanki laku aptaske… galvojou 3.14ze… o pasirodo su turtlewax bug&tar remover’iu issivale…

Klaipedieciai pasakojo, kaip uoste kranus daze dazais tipo "Hamerite" kur ant rudziu tiesiai dazyt galima, tai pavejui kelias dienas masinos aikstelej stovejo,tapo geltonais taskeliais nusetos nuo kranu puses, prilietus jausmas, kaip svitrini popieriu ciupintum, tai vieniems draudimas apmoka uz auto perdazyma, kiti i teisma duoda, nes su niekuo nenuvalo,isigere iki pat metalo.

Buvo ir man panasiai…Blogai Kazkas buvo dazyta netoli masinos ir visa apnesta dazu dalelem(tokia jau nupirkau). Buvo stogas, sonai, kapotas, stiklai ir t.t siurkstus matiniai ir siurint is sono raudono atspalvio. Stiklus tryniau plovikliais, skiedikliais valesi Blogai Dar ir dabar stoglangis siurkstokas kiti stiklai irgi siek tiek… Kebula perdaziau, tai su siurkstumo panaikinimu problemu nebuvo… susveitinejant nusisveite. Tokiu atveju nenorint perdazyt kogero belieka sveistt labai smulkiu svitriniu 1000 ar daugiau ir poliruot… Del emaliniu kazin ar tai pades, per daug stambus laseliai kogero bus… jei dar nevelu reiktu skiedikiu bandyt valyt.

Pagal tavo teorija tada isheitu, kad tose vietose, kur pilant benza nuvarva ant galinio sparno, senai jau dazhu neturejo likti

benzinas needa dazu, nebent kokie mipa, ar sadilin, nors ir tie atsparus benzinui.
valyk drasiai, tik iskart sakau kad masina toje vietoje bus subraizyta, nes nuo stipraus trynimo skudurelis braizys. bet yra poliroliai.
o seip paimk skudureli, sudrekink benzinu(del whitSpirit pasikonsultuok jis kitos klases tirpiklis, berods negalima 446 tirpikliu auto dazam)
tai va ta skudureli dek ant tu vietu kur dazu yra ir kuo nors uzdek(maiseliu celfoano, kad neisgaruotu)

benzinas patirdys ir lengviau nuvalysi.

o seip reiktu pas kaimyna nueiti Kanda Baisu

lengvai su niekuo nenusivalys…siaip zinoma su vait spiritu, bet kai man viena kart ant neseniai perdazyto balto kapoto pripyle kazkokio neaiskaus raudono skyscio tai ishbandzius n visokiu chemikalu padejo tik ATLAS SHOP, priemone visokiems klijam-cementam nuo plyteliu, irankiu ir pan valyti…