Ne mirtinai skubu, bet visgi.... Help!!!

Ne mirtinai skubu, bet visgi… Help!!!

Kadangi mano temos neprieme y “Kitoki pasauly” - argumentuodami jog - tema nenauja, aprasyta, bet perskaichius archyvine “medziaga” jeigu ja taip galima pavadinti Nekaltas - NESUZINOJAU TO KO KLAUSIAU. Kaip, pas ka, kur kreiptis idant surasti astrologa? Vad mano klausimas… Man nereikia komentaru apie tai kokia nesamone, kas kuo tiki-netiki… Tiesiog pasakykit, zmones gerieji, tiek kurie zino, ar turi savo asmeninius choroskopus, lankesi pas astrologus, ir zino kaip su jais susisiekti. Plyzzz - reikalingas konkretus atsakymas. Is anksto achiu Gėlė Gėlė Gėlė

…zinau keleta, bet visi prasho aciusti, bent jau kelis pashto zenklus. Nežinau

Pasto zenklus Nekaltas?

…nu kad acakyma galetu parashyti, nes jie nebagoti Ne

astromineralogija.lt/konsultacijos.htm

Ziuriu apie “ana gala” temos labiau populiarios. O reikia kazko rimto, tai Kanda neispeshi, net spec. tam skirtame forume nepageidautina tema nesss 100 kartu apkalbeta Nekaltas, tik kalbeta ne apie TEMA, o tik nuomones apie astrologija… Man panasu y chata, ten jaunimas kikena ir blevyzgoja, tik viskas “real time” maniau chia rimti zmones bendrauja Nustebęs

…zinok, o visdelto ji sukasi Taip

Boba Gėlė achiu, bet ten man netinka Ne

Bučkis achiu, y privata parashyk . pashto zenklui kaip nors $$$ sukrapstysiu Cha cha Cha cha Cha cha

O kodel netinka? Turbut nelabai supratau, ko nori Nekaltas

moraliai nupezusiems astrologai reikalingi… Pavargęs

As zinau apie ta centra, man ten netinka. Noriu pas koki zinoma astrologa P.Kelertiene, N.Sulija ar kt.

…jie patys tave susiras - tavo minchiu shauksmas jau ishgirstas…

Atvaziuok pas mano motina. Kortom isburs TaipZaadno i kafkos pagersim Girtas

Girdejau, kad “Novaturas” organizuoja ishkylas prie Nostradamuso kapo… Taip

Kiekvienas savaip nupezes Cha cha Vienas mashina tiuninguoja, kitas geria be saiko, trechias soka su parasiutu, o ketvirtas is vis dejes ant visu ir ant visko. O as crazy del astrologijos …na little bit crazy Cha cha

Shropna Bučkis …butinai, kita savaite nedirbsiu, atleksiu Labas Linkejimai Choko Apkabinimas

o mane Klaipedos lin ar prikabinsi Flirtas

hehe Juokiasi nebent vasara, vaziuosiu ton pusen, pas tevus. Linkejimai Labas