Ne koketė.


Ne koketė.

2 klaidos: 1. priekyje ranka vizualiai išdidintai labai atrodo 2. šešėlis Dar dėl to ar ne koketė abejoju ;]

vidass : ačiu už pastabas Mirktne koketė ji,ne koketė,beveik… Mirkt

bet kažkaip pagalvojau dėl antros klaidelės - kodėl šešėliai yra blogai? man jie patinka. Mirkt

seseliai nera blogai, bet per stiprus seseliai erzina. Jeigu jie butu minksti tada butu geriau. Man dar veidas ir zvilgsnis kazkox …

FUX Aišku,supratau.ačiu. Mirktna veido tai nepakeisi…

manau šešėlis būna pateisinamas, kada papildo vizualų įspūdį ar foto mintį. Šiuo atveju nei forma jo įdomi, nei minties neįžvelgiu. Apskritai ta distiliuota siena nelabai prie retro stiliaus. Čia jau greičiausiai reiks karpyt… ;] Tiesa ir mimika modelio distiliuota, deja…

isdeginta ir nukapota cigarete, pridekime.

ah… Liūdnas

davai visko nesuvarom, paliekam kokį nors paskatinima, a?.. hmmm ką čia teigiamo pasakyti. Žinai, sugalvojau ŠypsenaFotografuok toliau, man ta tema įdomi ;]

Cha cha Niu pralinksminai… Šypsena

saules siela shiknoj viela

Raveriux durniux Liežuvis

  1. Del rankos - per arti priejai fotografuodama. Tai liudija super trumpas zidinio nuotolis fotike (exifa ziurejau) - ka darysi - tokia jau tu muiliniu dalia Šypsena Pabandyk atsitraukt ir tada prisizoominti objekta - bus tikrai geriau Mirkt2. Del seseliu - siuo atveju reikejo fotika laikyti avirksciai, t.y. kad blicas kaltu ne is desines puses, o is kaires (arba kad kai fotkinti vertikaliai - tai kad desine ranka, kuri spaudzia knopke, butu virsuje) Šypsena Ir be to, jei dar ir atsitraukus fotkinsi - ir seseliai kitaip kris ir detales proporcingesnes bus. Sekmes MirktPrisidesiu prie kitu - saunu, kad pradejai kazka kurti ir bandyti. Su laiku ismoksi Šypsena

Beje, fotografuojant lygios sienos fone, vaizda galima graziai iskirpti ir pateikti jau be seselio. Aisku, darbo bus daugiau, bet jeigu sieki geriausio rezultato…

msxm ačiu Tau už nuoširdžius patarimukus… Mirkt

į boženą ji man užneša

kokia dar Božena? Šypsena

nu nžn, bet tas žvilgsnis jos nervuoja ir padegt ciza norisi…

neziurint visko modelis geras… Laimingasir foto man patika…su blicu ir dar muiline labai sudėtinga portretus daryt… dėl rankos laikausi kitokios nuomonės, ji suteikia šarmo, bet blicas ją labai išdegina, dėl to ji gaunasi vizualiai per didelė ir nukreipianti dėmesį…