Ne kliutis kai kam


Ne kliutis kai kam

Buvo tema kur pakibau ant dugno,Kosmoz-as sake ivaziuotu i ta kalna ishsikeles savo citramona,na va ir tas “KALNIUKAS” Drovusjei ivaziuoja i sita kalna iskart kosmosui statu toreso litra Cha chao cia kaip traktorius kuriasi ryte Šypsenavideogaga.lt/video#dm.id%253Dview%2526dm.v%253Dooumzwf lcuqy pjzic

2Duslerkos Gerai

2 duslerkos reiskia Quatrro, kai acylupelys nezinot tokiu dalyku ka??? geda Cha cha

na is foto neatrodo baisu… nors zinant kad tai foto tai realiai dvigubai staciau yra nei atrodo… jei razgona galima pajamti tai gali netycia ir uzpust i kalna Cha chakurioj cia pasaulio vietoj? Šypsena

tai kad tu pats nezinau, reiskia kad 132 kw Paplepėkim

pas mane 1 duslerka. Reiskia tiesiog del vaizdo ideti 2 pusasiai ir nepriklausoma pakaba i gala? Nekaltas

tai vat,kad foto neperteikia to statumo,stovet sunku net ciuozi i apacia Cha chacia VLN ant fabijoniskiu kalno kur sunu prieglauda Šypsena

tai cia tipo paciam isikelt video? Cha cha

EP Cha cha

Duok ta kalna, jei ne su zylu, tai su tribute ilipsiu Cha cha

quattre tai gi rodo Šypsenap.s pasiruosk man litra brendzio Cha cha

as per kvailas…man rodo kur ikelti ir klausia ar aš žmogus Juokiasi

qwatre si savaitgali varysim prie tapeliu pasivazineti… gal su mazdike prisijungsi? dar saslykine bus, keturratis… turetu buti smagumelis… tik dar nenusprendem sestadieni ar sekmadieni Šypsena laiaks ~vidurdienis

MrC - bl, nezinau, negaliu pazadet LiūdnasRM - taigi bus litras jei uzlipsiu. Jei ne - as nieko nestatau - neparasyta Cha chaSUOMIS - manes irgi to klause JuokiasiO muzikinis takelis OK - eminemas,hadavejus ir juodukai Cha cha

quattre-dar neuzturejai to del ko vaziavom apziuret,nes laukiu kainos is vieno draugelio,skaiciuojasi uz kiek atiduotu,nes nebepatempia dabaigt Šypsena

jau turiu, aciu nereikia Mirkt

RM varikliu gama 4.2,2.5d,5.0,2.0d,6.0,1.7d… Cha cha juokauju aisku Juokiasi

Armani-faktas,kad saliara niekad nebus taip Apkabinimas kaip benzas man Girtas

Benzas yra Benzas Šypsena