Ne diablo fanu klubas

Ne diablo fanu klubas

Nu ce df rashom nuomone del ko jums nepatinka D2. Man ti shitas grajus pasirode totali nesamone. Vaikshtaj su kazkokiu vilq durnu snukiu ir batus perkioji. pdz ydomu. krc nesuprantu kuom taip piopuliarus shitas grajus

nesu net loses to diablo

Jei tavo IQ butu didesnis uz 76 tai tokie klausimai nekiltu.

Man savo laiku jis patiko ir netgi labai!Zinoma jei tau nepatinka zaidimai vaidmenimis tai tu ju ir nezaisk,beje ir tokiu kvailu temu galetum nekurt…

Savu laiku esu praejes visa ji, bet tada atrode nerealus grajus dabar tai nieko bliambano jame nemaciau nors noreciau dar palost tik kad ant xp neveza kazkotais :confused:

ant XP weza… man paweze! ir kas per nesamone kad ant XP tipo zaidu daug neeina… as apie 100 buwau isiinstalinias tai wisaus paweze… o diablo man patiko… be win perinstalewau, ir nezaidziau gal 6 men. … tai poto isriau ir kazko man nepatiko… tai wa…

Seniau, kai dar neturejau PC ir nezinojau labai daug apie zaidimus, prisiklausiau apie D2 daug teigiamu nuomoniu: "Nerealus! Patikek! ir tt"
Nu zodziu galvojau sustras veiksmo grajus (first person ar kazkas tokio).
Taip, kad atisradus progai galvoju palosiu ta d2. Palosiau ~10 min…
Nesakau, kad pats zaidimas blogas ar ka, tiesiog man tokio tipo nepatinka ir tiek Šypsena
Kietas

as irgi, net manes netraukia sitas geimas…Baisu