ne audi, bet vistiek(y)

ne audi, bet vistiek(y)

Cha cha

ukiskas vaizdialis

Geraibetruksta saslikines ir olaus

pirma karta buvau pas teta sode Cha cha

keisti tie saboniai. dar atrodo visai nesenai stebejomes isede i saba, kad nerandam kur uzvest Cha cha

Tai cia ir yra tas jusu seimos kibiras, prie kurio driso Natalija listi? Piktas

jo, čia tas pats Piktas

naktibledas, ne seimos, o mano. seimoj visi turi po sava kibira. tevas butu irgi saaba pirkes, bet motina uzprotestavo, nes ju islaikymas brangus ir jie genda. tai savo kia i garantini jau 10 kartu veze Juokiasi

brolis kaip tik rudeniui galvoja imti saaba, aisku durnelis i 9-3 ziuri, mat dailesnis, tevas beabejo putoja, nes pagal teva tik japonai gamina masinas Juokiasi Juokiasi Juokiasi o as jam 9-5 siulau, 2.3T, ne aero, nes aero biski kita detaliu kaina.

2.3t su 125kw?

185 ir daugiau arklių. kažkokie niuansai pagal arklius? yra gal vengtinas variantas? su mechanine deze.

galesi pats isitikinti, kad saabe vietos gale daugiau nei e39. daugiau taip drasiai nesnekesi, kad ratu baze ilgesne ir platesne, del to salone vietos daugiau Cha chao kas del motoru, tai yra sensenis su 125kw - 170ag ir yra toks pats su 136kw - 185ag. simtu procentu negaliu garantuot, bet gali but, kad cia kaip ir su 2.0t ir 2.0T skirtingos rinkos, skirtingi arkliai

Nors gali but, kad cia su cipu, mano buves kolega turi toki kaip mano saaba su 2.0t, bet pas ji gal 180ag

oho zverys… Cha cha Šypsenakosmoz nx tau tas saabas… pirk C5 citrina, juk bus minksta gera ir pus visus ax Juokiasi

tegu zmogus eina teisingu keliu, kiek galima su problemom gyvent

tai pas ji negendatis citrusas Gerai Juokiasi

kokiam rajone šitie sodai?

alytaus rajone, link pivasiunu vaziuojant

aišku, vadinasi, ne tie. Labai pastatai matyti.