...Nauju metu sventimas...

…Nauju metu sventimas…

Taigi zmones, jau ne uz kalnu ir 2005 Šypsena Kaip planuojat svesti ir kur? Labas

As tai tikriausiai namie sulauksiu nauju metu Tūsas

Panevėžyje. tikiuosi į dudą negausiu tfu tfu fu

Bala zino, kur ir su kuo juos sutiksiu… Kazkodel siemet jokiu isankstiniu planu. Arba pasenau, arba… Anksciau kazkaip pries pusmeti zinodavom kur ir kaip svesim naujuosius Šypsena

Nežinau Nekaltas

na kaip cia taip jau nezinot kur svesit… neidomiai kazkaip… nors as irgi nzn ko noriu… gal reik koki tusa suorganizuot? Šypsena

Panevezys zjbys Cha cha Turiu viena kursioka is ten, fainas bachuras Kietas

plyn… zinok Cha cha as taj… siulo man bachurasswest su juo… bet as jau isiwajzduoju kajp mes swesim… pas ji namie… ir wieni… o ash nenoriu!!! noriu toooosintis Šypsena Šypsena Šypsena nezinau ka daryt… gal kajp nors atsimazginsiu ir warysiu i bariuka Šypsena arba su drougajs i plota… Nekaltas o tau, linksmu nauju Gėlė Taip

man tai turbut teks svest namie su tevais, nes draugai negales… tai liudna siemet buz

niu neliudek Labas tikrai atsiras su kuo svest ir kas nores su tavim svesti!!!

Tegu ieško ir ras

as vaziuosiu i Bagdada Liežuvisnetikit? heh… netikekit Liežuvis Juokiasi

svesiu su draugais mishke Šypsena prie didziulio lauzo Šypsena bus daug arielkos ir mergu Šypsena bet jeigu oras bus prastas teks kraustytis i troba Nustebęs kas butu nelabai priimtina, bo nuo uzstaliu subine iki senatves susiplos Mirkt

audringai,su geriausiais draugais,gal kokioj pirtelej ar kt… Tūsas

Taigi dar istisos 3 savaites! per tiek laiko keisis ir pasikeis viskas. Laimingas Zinoma, expromtu… Ir bus labai labai fun! Mirkt

kad busiu su draugais,ce faktas.nu arba su draugu… Šypsenabet kokioj vietoj,neisivajzduoju…

hehe…kasmet vis tos pacios parkes…tikriausiai kad ne namie svesiu.planuoju po suoliuku gert ar ant jo kol uzkapalis nusals…o jei rimtai,tai ka siulai? varom prie juros Juokiasi Cha cha Flirtas

Vien del to nekenciu Nauju, kad reikia galvot kur svest, ir kaip visada, nieko gero nesuplanuoju…

hmm Šypsena gal ir visai patinka man tavo pasiulymas Mirkt