naujo buto apdailos darbu kaina

naujo buto apdailos darbu kaina

Pasidalinkit patirtim, kokia butu apytiksle naujo 60kv buto pilnos apdailos DARBO (be medziagu) kaina Vilniuje.

viskas priklauso nuo medziagu ir kas norima padaryti Taipvieni draugai mokejo 20000lt kiti 40000lt uz panashaus dydzio buta kaip tavo

nu vien uz darba tiek tikrai nemokejo Apakęsuz darba be medziagu turetu sutilpt i kokius 7000.

ot blyn ant greicio skaiciau ir neperskaiciau iki galo Juokiasikainos pateiktuosos su viskuo ir su medziagom ir su darbu Taip

Pernelyg platus klausimas. Kaina priklauso nuo to ka nori padaryt ir is kokiu medziagu. Parketo klojimas ar laminato, grindys parengtos ar reikia lyginti, gipskartonis ar tinkas ir t.t. O tada imi ikaini, kvadratura ir skaiciuoji Šypsena Daugiau info nesuteiksiu, nes savu laiku visus statybinius darbus neskubedamas pasidariau pats Šypsena

Dabar kaip tik isirengineju- tai man kainuos (darbai) apie 10 000 + medziagos (60 kv.m)

vargu koks statybininkas del tokios sumos is lovos kelsis Šypsena uz tokia kaina gal iseitu isdazyt ir iskloti grindis linoleumu Šypsena

nieko kazko ypac ypatingo ten nesiruosiam irengineti - sienos tapetai , grindys laminatas/plyteles, lubos- gipsas + santechnika + elektra. buvo pasiulyta irengti uz 13000. tai vat parupo - realu ar uzlenkta ?

40K uz darba + medziagos. atskirai taip nepasakysiu, kaip tik baigineja irengt. 60m2 be baldu. langai, shiltintos+gipsas sienos&lubos, medines grindys, isgriautos ir vel is nauja pastatytos pertvaros, kaminu nuo tinko nukrapshtymas, langai, visiskai perkelta santechnika bei dujos, aisku ir visa elektros instaliacija.

normalu, galima sakyti pigu. Idomu kokia bus kokybe Šypsena

nūū … aš už darbą (tik už darbą be visokių ten išvežiojimų etc.) 57 m2 sumokėjau apie 4-5 tūkst… ir padarė normaliai

Šypsena įdomu jei aųš pažiūrėčiau Šypsena manau tikrai rasčiau prie ko prisikabinti Šypsena

Nūū, manau, nerasi prie ko prikibt mano butely Cha cha - 57m2 - 11,5T (darbas/medziagos/savos rankos)…

tiesiog priklauso nuo noru ir nuo darbininku… bet i kokios 8000t turetum sutilpti uzh darba nros zhiurint kokios grindys parketes plyteles ar laminatas… daug priklauso ir nuo medzhiagu kurias naudosi…

a koks skirtumas ar tai naujas,ar senas butas?

su baldais ir darbu - 75.000 lt

…tu man parodyk idealu busta ir as tikrai rasiu prie ko prisikabint… Šypsena taip kad…

Mums daro pazistami, sename bute, sienu lyginimas ir etc. iseis uz darbus apie 3000lt bet tai daro jau du men 40kv, tad jei nori greitai - gausi moket brangiai, jei ilgai- pigiau, o kokybe ir vienu ir kitu atveju gali buti tiek gera tiek prasta. Zinau pora vyruku daro Gerai bet jie labai labai uzimti, bet jei pinigai geri gal ir susisneketumet. Vilniuj nauja buta irenge per 10 dienu (viska padare 40kv) ir pasieme 8000, jei sudomins i prv rasyk, bandysiu gaut is tevuko tel, bet tikrai nepazadu ar susitarsit ir uz kiek (beje jie ne vietiniai 200km nuo vlns)

nesuprantu is kur cia tokios kainos, pagalvojus tai kaip milijonieriai visi…nu gal kai as niekam uz darba nemoku, tik uz medziagas, tai nedaug ir kainuoja