nauji screenai xD


nauji screenai xD

kai kas grazu, bet screenai dazniausiai buna pribloskiantys, bet paleidus zaidima visas grazumas dingsta Cha cha

www.gta4.com

tikiuosi isvys didesni skirtuma negu tarp VC ir SA ;] o gameplayjus kaip visada fun bus Laimingas Gerai

zaidimas bus ok, nes vien ka gameplayjus daris Mirkt

Gerai, kad turiu x`a, nereik sukt galvos ar pavilks ar ne Ufff Ne vieno gta nelaukiau, bet sitas iskirtinis turetu but Girtas

Defas VC ir SA, tai praktiškai ta pati dalis, čia jau bus nauja dalis, VC ir SA galima vadint GTA3 papildymais ar pan.

EcHo_O , nenoriu izeist ar pan. bet teavo postas kazkaip labai pagyruniskai skamba Cha cha O siaip tai ir as pats esu patenkintas kad ant konsles eis lost nesijaudinant del lagu Taip Gerai

Girtas

paziurejus i desini apatini kampa, tai matosi kad taspats “patobulintas” variklis…

Wzz , taigi nuo siol tave laisvai galim isventint i kaspirovskiu gildija Juokiasi

Neizeidei, nes gal tik taip pasirode. Tu ta pati pasakei tik kitais zodziais Šypsena tai ir tu pasigyrei ? Šypsena nemanau, tai ir as reiksia neisgiriu. Tiesiog nespedavau pc upgradint naujiem zaidimam, ir vis galvodavau ir sukdavau galva kaip cia pazaist norm, o daba to nereiks daryt

Kushlius: tai ta ir turejau omeny ( o kas tas omuo? Nekaltas) kad tarp VC ir SA pagrinde skirtumas buvo tik gameplayjuje, kuris buvo geresnis ir daug ilgesnis Laimingas tikiuos kad AI ir grafika tikrai zymiai pageres, o misijos gta buvo visada idomios ir linksmos Gerai

Defas koks dar omuo? Cha chaEcHo_O nu jo PC upgreidint ne centus kainuoja Cha cha Tik manau, kad kai PC grafika susilygins/pralenks konsolių tada pora metelių bus ramu Cha cha

Omuo Valio

russian soundtrack`as Cha charuskij delajet ameriku Šypsenanu nzn man tie ranku judesiai tokie patys kazkokios kalades vo cia tai rusiski kiausai Šypsena rockstargames.com/IV/screenshots/027.jpg

Wzz varikliukas cia visiskai naujas sukurtas.

Valio Niam niam Gerai

iš pirmų SA screenu irgi atrodė, kad varikliukas visiškai naujas Juokiasi

man px, tegu buna ta pati grafika, uzteks ir naujo gameplay Cha cha