Naujas pirkinukas


Naujas pirkinukas

Kažkas pastebėjo, kad buvau dingęs trumpam iš B+ Šypsena - mėgavaus nauju žaisliuku. Ne, čia ne NFS: PS, čia naujas mano pirkinukas, kuris kainavo gan apvalia sumelę.

is salono?

Mhm Taip Neapsimoka tokios mašinos pirkt iš žmogaus ir negaut jokios garantijos.

Gerai kiek i savaite atiduosi? ir klausimas automastiskai pasistoja: kam pirkt tokia masina jei zinai, kad reiks garantijos? PS koks variklis?

Į savaitę? Čia kurui, draudimui ar kam? Garantija niekada nėra pro šalį, ar ne? Aš net žiebtuvėliui imčiau, jei duotu kas. A vdrug užsikirs akmenukas ŠypsenaMotoriukas 2,5 su turbina. Valgo ~14-15 mieste ir ~9 užmiestyje. (Bendzinas).

turejau omeny uz pacia masina Šypsena varikliukas neblogas Šypsena bet matau turtingas pane busit kad tiek sudegint benzo leidziat sau Cha cha

Neėmiau išsimokėtinai. Sunku, aišku, truputi pakloti tiek pinigėlių iš karto bet išsivaduoji nuo didelės finansinės priklausomybės Šypsena Daug laiko praleidžiu kely, todėl reikia komforto, šis žaisliukas būtent ir buvo tai ko man reikia - geras daiktas už prieinamą kainą (6299 svarų).

tai nera labai brangu kaip uz tokios klases masina Gerai o kokia komplektacija viduj?

Navigacija, juoda oda, pilna elektra, keturios šildomos sėdynės, langai gamykliškai tamsinti, climate control, cruise control, ESP.

gera komplektacija Gerai o ji naudota ar ne?

Aišku nieko aš neraukiu mašinose, bet labai pigi kažkodėl atrodo Cha cha

aisku kad naudota, blyn nu ir klausimai Nekaltas

nebijai 2.2 variklio? jie turi problemu su antipoliution sistema visa (suodziu filtrais ir t.t.) ir turbinose silpnu vietu yra… my 5ct

ir kiek draudimas kainuos ?

Kelintu metu blyn, nesuprantat ko klaust visai.

Beje, chia savo kieme gal fotografavai ?

neblogas butu kiemas, jei uz tvoros traukiniai vazineja Vau!

Nea, čia darbe fotkinau Šypsena Variklis 2.5, o ne 2.2. Pirma registracijos data: 2002 lapkričio mėnuo. Draudimas 87 svarai mėnesiui. Naudota. Aš antrasis savininkas mašinos. Nuo pirmųjų prasuktų myliu iki dabar tik vienas savininkas sėdynes tetrynė Šypsena

klebas… am… nuvilsiu tave 607 NEBUVO 2.5 variklio Mirkt buvo tik 2.2hdi dyzelis su ~100kw. Kuro nedaug ryja vaziuoja gerai bet kartais kyla problemu kuriu net peugeot servisas neissprendzia ;D