Naujas monitorius

Naujas monitorius

Kokios firmos patartumete pirkti monitoriu 19"? Na gal kas visai neseniai pirko ir esa patenkintas savo nauju pirkiniu. Busiu dekinga, jei isakysyt savo nuomone apie tam tikru firmu monitorius (bloga ar gera, visa informacija bus pravarti). O jei nepirkote, gal zinote kuris visai nieko butu. Aciu uz atsakymus.

Skystu kristalu (LCD) ar kineskopini (CRT) ketini pirkt?

Uždavei per sunkų klausimą. Dzeisi, ar storą, ar ploną nori pirkt monitorių???

Juokiasi

is 19’’ CRT monitoriu mano nuomone vienas is geresniu yra Samsung SyncMaster 957MB. Pas mane darbe didzioji dauguma yra butent tokie monitoriai ir jokiu problemu su jais neturiu - nei jie genda kol kas, vaizdas geras ir pan. Kaina ~800Lt.

siulyciau lg tik veklnias neatsimeu modelio nr Šypsena

nu LG CRT monitoriu labai daug broko… ypac tie visi is F700 serijos.

Na siaip ne per sunkus klausymas, bet kol kas dar nezinau koki monitoriu pirksiu. Ziurint pagal kaina. Jei rasiu iki 1.5tukst. gera skistu kristalu monitoriu, tai tada ir pirksiu toki, jei ne ka padarysi teks pirk kineskopini.

Samsung BET 959NF

taupanttiems proview dx 997 norintiems gero daikto LG Flatron 920P pirmasia ~ 600 pinigu antrasis ~ 1000 pinigu o LCD 19" uz 1500 piniogu tikrai neipirxi. o 17 " LCD visai neblogas iseitu net 12 ms gali ikast

Na ziurink kiek skirsi… ash siulyciau iiyama Pro454 19" ~1300 lt arba LaCie ElectronBlueIV 19" ~1400 lt tik jie aishku nepigus, vienintelis LCD privalumas priesh juos, mazhai vietos uzhima.

gal visai apsimoketu už 1500 Lt pirkti LCD 17", 12ms Samsung, BenQ ar kažką panašaus. Juk CRT monitorių matoma įstrižainė realiai visada vienu coliu mažesnė nei rašo. Ta prasme realiai 19" colių CRT monitoriaus matoma įstrižainė yra 18". Kas dėl LCD monitorių, tai jų reali matoma įstrižainė = deklaruojamai įstrižainei. Kitas variantas dasidėk dar 500 Lt ir pirk 19" LCD.

Aš irgi apie tokį variantą mislyju, tik kad nerandu tarp 19-likinių su 16ms reakcija.

tas tiesa, pakol kas nelabai yra 19" ir 16ms.

todėl kolei kas kantriai Kanda laukiu…