Naujas festivalio \"Dziaukimes drauge\" pavadinimas

Naujas festivalio "Dziaukimes drauge" pavadinimas

"KANKINKIMES DRAUGE"Nežinau penktadieni nuo puses pirmos prasedejom neiseje is Sporto rumu iki 10 valandos vakaroPavargęs siaubasKandaIgnoruojuKanda dar gerai kad mokytoja nuejo nupirkt nors kiek maisto, kad badu nenumirtume, o dar tu maziuku rekavimai is vis vos is proto neisvare. PiktasPavargęsNežinau bet is esmes tai renginys turetu buti grazusTaip

varskeliaiTaipCha chaLaimingas

jo vieni kitiems pasirodysit, ka jau mate per repeticijas ir vsio…Nežinau…nes is mano mokyklos ir choras dalyvauja ir dar ten kazkas soka…Nekaltas o kai paklausem ar galimybe bus nueit paziuret tai sako dalyviu 3000 visi turi pakvietimus 2 asm. tai zmoniu bus ApakęsApakęsApakęs ir gali but kad ziuroviu siaip neileis, ileis ti ksu leidimais…

Labai tawe uzjauciu…gerai kad jums nors valgyt nupirko…Cha chaNa man nera dar tajp buve…Kaj mane uzlajko kokia 15 minuciu ilgiaw man jau kosmaras…(Muzikos mokykloje) o tau taj nepavidetina padetis…MirktSekmes…

o as turiu du pakvietimus, tai isviso gales eiti keturi zmones is mano pusesLiežuvis

jou…ash ir kankinausi vakar ApakęsPavargęs
o gal mes pazhystamos? Cha cha

Mageeja ka darai tam festavalyje? as tai daunuoju, mosikuoju SASIUVINIAISBaisu ir sedziu kairiajame flange, ar kaip ji ten vadinaLaimingas

bet pas baisiausias dalykas, tai kad reikia per visa miesta grustis su koncertine suknele, kuri neisgraziausiu. Piktas nesakau kad labai baisi, bet siaip su tokiais drabuziais nevaiksciosiauCha cha bet kadangi puse gal ir daugiau jaunimo dalyvauja rengini, tai nebus taip tragiskaCha cha

zek kad po to nesigailetum, kad viska staip greitai praejo…Nekaltas

Mes pernai kai dalyvavom (siemet metams isejau is orkestro) tai kazkaip nepavargom Nekaltas Pernai buvo repaticija, o po to is karto kancertas (kazkaip nebuvo toks didelis kaip siemet). Tai ir i Mcdonalda ejom (su tautiniais rubais) ir taip siektiek laiko turejom. Laimingas

jap zhinaw as irgi lankau ta pati dalyka ka ir tu ir penktadieni tai buvo tikra kankyne o kas tu tokia as gal pazystu taveŠypsena

nemanau kad mane pazisti, as Liepaite, tos su bordinem suknelem.
bet jau koks grazus koncertas, pasaka, bet labiausiai amn patiko su lektuveliais Juokiasikai maziukai uzsizaideJuokiasi ir finalasLaimingaskas mate rodykitGerai

as turejau ten dalyvaut… bet negalejau… Liūdnas tikrai turejo boot rulez renginys…

mes tej vakar nuo 15 iki 23 prasedejom Nežinau bet nieko,nenumiriawŠypsena