Naujas Bendžių projektas - angliškai dainuojantis \"Amber life\"

Naujas Bendžių projektas - angliškai dainuojantis "Amber life"

Grupę "Amber life" (Gintarinis gyvenimas) sudaro angliškai dainuojantis vokalistas ir gyvai grojantys muzikantai. Planuojama, kad grupės muziką transliuos ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos bei kitų užsienio šalių radijo stotys. Anot Gintaro Bendžiaus, grupės stilistika bus įvairi, bet labiau "gintarinė" muzika: "Tai daugiau poprokas, bet bus ir šokių muzikos elementų."
Visuomenei grupė bus pristatyta vasario pabaigoje, kada radijo stotis pasieks naujausias "Amber life" singlas. Kartu turėtų pasirodyti ir grupės vaizdo klipas (klipas turėtų būti animacinis). Šiuo metu grupė dirba studijoje, jau įrašytos 5 dainos.

tai 'visuomenei" pagaliau galetu isgaidinti tuos Bendzius,kad nesiukslintu savo bacilom ala MANgo ir kitu s…ir taip patresusios Lietuveles

o man tai visai patinka Bendžių grupės Šypsena manau, ir ši turėtų būti nebloga Nekaltas nu bet visų pirma da reik sulaukt tos pirmos dainos Šypsena

Nu nezinau ar kas nors gero iseis…

Žmones taip $ darosi …
kad ir kokia būtu to fabrikėlio muzika, reikia pripažinti, kad sėkmė ju nepalenkia…

Taip


Nu pofik-ir taip radijas “neveza” Ignoruoju o kazkada subankrutavusi bobu gauja SANTA ne Bendziu projektas buvo?NekaltasLiežuvis

Isgirsim - ivertinsim, bet manau kad turetu buti gan vykes projektas, nes Bendziai visuomet padaro gan neblogai

va o man tai labai patinka Bendziu grupes Taip ir amberlife gera grupe isejo Taip as visom keturiom pritariu Vaidai-xxx Liežuvis
o jus nevarykit ant Bendziu , nes ju grupes galima sakyti geriausia lietuviska muzika NekaltasNekaltasNekaltas

Dar galetu ir moket angliskai dainuoti…Mirkt

TaipTaip

man atrodo, kad amberlife’ai visai gerai atrodo ant scenosŠypsena

o ką nemoka Apakęs

Taip

ApakęsApakęsApakęs wajezus…mazai reiskias girdejus…VeeeVeeeVeeeVeeeBaisu

Cha chaCha chaCha cha