Naujam projektui reikia pagalbos

Naujam projektui reikia pagalbos

Sveiki, tikiuosi perskaitysite viska. Kuriu nauja atviruku siuntimo projekta. Viskas butu gerai, jei tureciau daug atviruku. Taciau ju turiu labai mazai. As noreciau kad padetumete man piesdami. Galetumete piesti, fotografuoti ar modeliuoti atvirukus ir siusti juos man Jei susidomejai, ir gali man padeti, rasyk privacia zinute - parasysiu daugiau. Nors ir vienas TAVO atvirukas gali man padeti. Buciau labai dekingas uz pagalba

Ar tai bus komercinis puslapis? O gal viskas nemokama bus? Kaip su autorinem teisem bei honorarais? Visa sita galetum isdestyt ir cia.

Puslapis nebutu komercinis, taciau verstusi reklama, kad issilaikytu. is pradziu reklama butu nemokama, veliau mokama. atviruku siuntimas butu nemokamas. atviruku autoriams butu galima atsidekoti reklama. del atlygio dar butu galima tartis

gali beleka is mano diary imt jei toks dydis tenkina, tik nurodyk autoriu Šypsena

jo jei bent autorius norodomas tai gal ir galima ir jei ne komercinis beje gal galima pamatyti ka jau padares esi ?

tai tiesiog jus pasirasykite atvirukus ir tiek na dar nenoreciau rodyti visiems kol nebaigtas puslapis

na, dar pagalvosiu… Gal galima veliau bus prisijungti?..

aisku visada galima prisijungt

tave parduos kaip lele

va cia tai geras Šypsena roger

Gerai

siulyciau gaist laika prasmingesniems “projektams”