Narkotikai..Spėjot apsidžiaugt - per daug nedžiūgaukit-naujas testas05.18 28ž

Tikriausiai Nežinau, aš su tavim nesiginčysiu…, jei taip rašai, vadinas žinai, o tai jau kyla klausimas ???
Piktumas, oi negerai Ne, pasižiūrėk kokia tavo veido išraiška Piktas juk Baisu, ar negeriau - Cha cha Cha cha Cha cha

man irgi tas pats
Cha cha

tiesiog mano mintys, tik aš ne taip tiesiai parašiau… JuokiasiJuokiasiJuokiasi

kazkaip atsakiau tik i 2. pradziai visai neblogaiJuokiasi

Ble inetas tikraj kajp narkotikaj…BaisuPrasedzhiu prie kompo iki kokios 3 wal nakties paprastom dienom ir iki kokioo 5 sawajtgaliajs!BaisuO smajlus y lietuwiu rashinius pradejaw deliot!Pavargęs

vat taip jau buna Cha cha

dauguma Šypsena

O man tik 1 tinkaLiežuvis 7tasŠypsena

Neblogas buvo šis testukas pasitikrinimui. Kai kam ir požymiai sutapo.
Dabar norėčiau perspėti tuos, kurie apsidžiaugė, kad nėra narkomanai - požymių yra ir daugiau. Pridedu čia papildymą, kurį neseniai radau. Nepakenks pasitikrinti papildomai.

Internetas Jums jau tapo narkotiku, jeigu:

9. Išeinate iš savo kambario ir suprantate, kad nieko nėra namie, o Jūs neturite rakto ir niekaip negalite prisiminti, kaip visa tai įvyko.
10. Reikiamos nuorodos paieška segtuve "Favorites" kartais užima daugiau penkiolikos minučių.
11. Sapnuojate sapnus HTML formate, o kartais netgi su išplėtimu .GIF.
12. Išjungę modemą, jaučiatės, lyg būtumėte ką tik atjungę dirbtinio kvėpavimo aparatą geriausiam draugui.
13. Jūsų širdies ritmas padažnėja kiekvieną kartą, kai pamatote kur nors ant tvoros parašytas tris magiškas raides – WWW.
14. Išeidami iš kambario, pastiprinate kompiuterio kolonėlių garsą, kad nepraleistumėte naujai atėjusio pašto.
15. Visų jūsų draugų varduose yra ženklelis @.
16. Tyrinėdami pilną nuorodų internetinį puslapį, stebitės, kad kažkas jau jas atvertinėjo anksčiau.
17. Jūsų šuo turi savo puslapį Internete.
18. Jau seniai negalite paskambinti savo mamai, nes ji neturi modemo.
19. Patikrinę paštą ir gavę pranešimą: "No new messages", negalite patikėti ir tikrinate pašto dėžutę dar kartą.
20. Jūsų telefono sąskaitos sunkios, kaip senos plytos.
21. Kursinį darbą darote HTML formate, o egzaminatoriui paduodate lapelį su nuoroda.
22. Nežinote savo trijų geriausių draugų lyties, nes jų nick’ai neutralūs, o jų pačių paklausti Jums niekada nė į galvą neatėjo.
23. Žmona Jus nustebina informacija, kad praeitą mėnesį ji buvo blondinė, o prieš pusę metų – šatenė.
24. Draudžiate vaikams užimti kompiuterį, nes šiandien turite daug darbo, nors jau trečius metus gyvenate iš bedarbio pašalpos.
25. Jūsų žmona formuluoja naują šeimyninio gyvenimo principą: "Be gero kietojo disko, nėra ko prie manęs kabinėtis!"
26. Jūsų IPT niekada nebūna perkrautas, todėl Jūs niekuomet nenutraukiate ryšio.
27. Paskutinioji mergina, kurią pakabinote, turėjo matmenis 1152x864 ir beveik pusės metro įstrižainę.
28. Jau teiravotės santechnikų, kiek kainuotų įrengti klozetą priešais monitorių.
29. Po to, kai žmona įtikino Jus, kad šeimyniniame gyvenime svarbiausia yra bendravimas, Jūs nupirkote jai laptopą: tik pora sekundžių, ir jau galima bendrauti.
30. Jau suvarėte į bankrotą keletą klinikų, besispecializuojančių gydyme nuo narkomanijos. Po trijų savaičių Jūsų buvimo stacionare, telefono sąskaitos jei neprivedė prie savižudybės, tai išvarė į beprotnamį ne vieną vyr. gydytoją.

Šypsena

Žmogeliukai, jau tikrai gal buvo nudžiugę, kad netapę narkomanais, o dabar kai tu parašiai, gaunasi kad jau daugumai "šakės" jokių vilčių nepalikai ko gero .JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Dar kazkaip laikausi nuo interneto Cha chaBaisu

Na as dar nesergu reiskiasi. dar neteko patirt tokiu dalyku. Šypsena

nu ble ash jau tikras narkomanas Mirkt

Nenusimink tu nevienas Mirkt Cha cha

paskaitau ir lengviau darosiŠypsena
dingstu jauJuokiasi

  1. Ne Ne Ne Ne Žliumbia Tūsas Bučkis Veee Liūdnas Kietas Cha cha Cha cha

Paskutinis klausimas geriausias Cha cha Atsakiau taip Juokiasi

Geras Gerai Juokiasi JuokiasiBet aš ne narkomanė;p

Geras testas. Įsitikinau, kad dar nesu priklausoma nuo interneto. Cha cha Juokiasi

~ nene Neman taj ne narkotikas Ne Liežuvisbet visaj nieko butu Nekaltasjuk taip nuobodu tiesiog nueit nusimyzt Juokiasiva dar ir meila pasitikrinciau Cha cha~