Narkotikai..Spėjot apsidžiaugt - per daug nedžiūgaukit-naujas testas05.18 28ž

NarkotikaiBaisuSpėjot apsidžiaugt - per daug nedžiūgaukit-naujas testas05.18 28ž

Paieška pasinaudojau, bet veltui tik išnaudojau rezurzus paieškos…Cha cha, tat parašysiu…Šypsena
O jei visdėlto yra, tat kaip sakoma reikia naikinti kol maži… Cha cha

Jei į pusę atsakysit Taip, vertėtų susiimt į rankas, visgi kas per daug tas sako nesveika …Nekaltas, šiaip nesu prieš, naudokitės internetu į valias, jei tik tai jus pralinksmina, o jei toks darbas, čia jau kaip sakoma nieko nepadarysi…

Kada Internetas tampa narkotikais???

1. Tu atsikeli 3 val nakties, kad nueitum i tualetą ir sustoji patikrinti savo E-mail pakeliui į lovą.
2. Tatuiruotėje ant tavo rankos (ar kitos kurios kūno dalies) parašyta: "Šis kūnas geriausiai matomas su Netscape Navigator ".
3. Savo vaikus pavadini Eudora, Mozilla ir Dotcom.
4. Tu išjungi savo modemą ir tave užvaldo toks jausmas, tarsi išsiskyrus su mylimąja (mylimuoju).
5. Nusprendi pasilikti universitete dar metams - kitiems tik dėl nemokamo priėjimo prie Internet.
6. Juokiesi iš žmonių, naudojančių 2400 greičio modemus.
7. Pradedi vartoti veidus Šypsena Mirkt Nustebęs ir pan. ranka rašytuose laiškuose.
8.Įsivaizduok - nulūžta tavo kompo HDD; tu neprisijungęs jau dvi valandos. Susinervinęs imi telefono rageli ir renki Internet access numeri; balsu bandai susišnekėti su modemu. Ir tau pavyksta 28.8 greičiu.Apakęs

O jei atsakysi į visus Taip, esi rimtas kanditatas … Cha cha

Apakęs Vajetai Apakęs , juk mažai man trūksta…Apakęs
Ką gi nuo likimo nepabėgsi. Cha cha

Toks jau tas netinis gyvenimas Taip Cha chaCha chaCha cha

tuos veidukus snail mail’e ne tik internautai naudojaMirkt

na as dar nesu tokia paselusi internaute Nekaltas man internetas aplamai neuzima jokios vietos Ne

1. Ne
2. Ne
3. Ne
4. Ne
5. Ne
6. Taip
7. Taip
8. Ne

kazkaip nedaug…

Kur as tai skaiciau?

Man kol kas atitinka tik 7-tas punktasCha cha

Man pasiseke,esu nepriklausoma nuo neto,i visus klausimus atsakiau neCha cha

Iš tiesų panašu į narkotiką. Gal mes dar ne tokie užkietėję, bet netgi į visus šiuos klausimus atsakius neigiamai, dar reikėtų pamąstyti ar daug trūksta?

Šypsena

Pas mane irgi visi atsakymai ne Apakęs įdomu Cha cha

1. Ne
2. neturiu tatoo, bet bus Cha cha tai Ne
3. nesiruosiu tureti vaiku, greitu laiku Cha cha, tai Ne
4. pas manes be modemo, o su tinklo plokste, bet isjungus kompa tai tas pats, tai Taip
5. dar paziuresiu kai studijuosiu, tai Ne
6. Taip
7. pasitaiko Taip
8.Taip no comennts Cha cha
tai cia man jau amen… Nekaltas

pasijauciau narkomanu Cha cha

gerai,artimiausius180 metu man tokios problemos negresia.aciu, nuraminot

Tikiuos man taip neatsitiksNe

Kartais su tais feiciukais visko pasitaiko NekaltasCha cha O siaip jau sveikstu realibitacijos centre Cha cha

man irgi tas patsTaiptai dar negresia…Mirkt

Kaikurie tai jau tinka JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Kas per durnius juos sugalvojo?
Tikriausiai neturejo ka veikti
Piktas

Bene visi punktai atitiko???!!! ApakęsApakęsApakęs BaisuBaisuBaisu