Namo uzh Peugeot pirkejams

Namo uzh Peugeot pirkejams

Pagal turima informacija galechiau teigti, kad nei vienam ten perkanchiam buta zhmogeliukui kol kas pasirashineti sutarchiu nederetu arba reiketu rimchiau zhiuret i perdavimo akto surashyma. Nezhinau kaip tai teisishkai iformint, bet nemanau, kad pirkejas turetu pasirashyti perdavimo akta, jei jame brokas nurodytas ne apdailoje, o konstrukciniuose sprendimuose. O brokas yra tikrai... Blogai irengta balkonu hidroizoliacija, todel vanduo bega per ishorini tinka, per sienas ir per vidini tinka. Jei jusu bute dar nebega, tai nereishkia kad ir nebegs. Ten reikia lupti viska ir ish naujo viska daryti... Pas kai ka bega palei langu remus... Zhodzhiu, nepatariu galvot, kad tokios klaidos bus ishtaisytos kaip kokie apdailos defektai. Dar.. Daugelyje butu susede ir suskile pertvaros, taigi eina shpakliuotojai ir tuos plyshius glaisto, bet po menesio ar puse tie plyshiai vel atsiras... Zhodzhiu, netingekit ir prieshinkites, kuo daugiau jusu tokiu bus, tuo didesne tikimybe, kad jums pasiseks Šypsena Labas

cia kas stato sitaip?

Įtariu čia kalba eina apie InReal du devynaukščius. Keista, o tokia patikima kompanija atrodo Nekaltas Ir patys galvojom apie buto pirkimą tenais, nes išplanavimas labai patiko. Atbaidė, kad namai pernelyg arti ukmergės plento. Rudde, o tu pati ten rezervavui butą esi, ar tiesiog taip pastebėjai ir nusprendei perspėti kitus?

O mes jau pasirašėme perdavimo priėmimo aktą. Vaizdelis nekoks....Blokeliai suskilinėję, viduj žiauriai drėgna.Liūdnoka, guodžia tik tai kad naujuose namuose jei ne tokios tai kitokios problemos atsiranda-vamzdžiai sproginėja,nešildo. Apdailos turbūt nereiks skubėt darytis, tegu visos sienos išdžiūsta, tada žiūrėsim kas išeis.

o gal laikas paduoti statybos bendrove i teisma?

Nesupratau, o kam reikėjo pasirašinėti, jei matėte tokias problemas? Drėgnumas, aišku, dar nieko nereiškia - nešildomas pastatas visada bus drėgnas, o kai pasišildysit, tai per žiemą turėtų išdžiūti. Bet visa kita? Be abejo, ir pasirašius turite teisę kovoti už savo teises. Tik nepasiduokit. Lietuvoje jau taip nusistovėjo, kad galima statyt kaip papuola, nesilaikant jokių normų... na bet jei klientas visiškai ant galvos atsisėda, tai galima ir kokybiškiau...

Kas statė?

Statė "Šiaulių statyba". Nors tarpkito po savaitgalio šiek tiek apsiraminau-nėra ten taip blogai, kaip iš pradžių atrodė. Nusivežėm statybų žinovą, kuris pasakė, kad viskas yra normos ribose.