Naktinis pasivaikščiojimas po IRC kanalus ...

Naktinis pasivaikščiojimas po IRC kanalus …

*** Now talking in #druskininkai
-savas- vel pijokai renkasi
<Razrucha> <> ?? <>
<Razrucha> <> vel mes ? <>
<Razrucha> <> oi <>
*** You were kicked by BrainMan (blia be spalu ir navarotu prasom)
*** Attempting to rejoin…
*** Rejoined channel #druskininkai
<Razrucha> <> niu ? <>
*** You were kicked by BrainMan (py.zdu nx)
*** Attempting to rejoin…
>>> #druskininkai you’re banned

*** Now talking in #banga
[00:27] <Big_Agnius> <Razrucha> Hilaw
[00:27] * UNO` laabux Šypsena
[00:27] <Razrucha> <> ja ja <>
[00:27] <Razrucha> <> mane ish rojaus ishmete <>
[00:27] <Razrucha> <> isivaizduoji ? <>
[00:27] <Big_Agnius> <Razrucha> sian melsim karves?
[00:29] <Razrucha> <> *** You were kicked by Phantom (nefloodink cia bl.iat… exx) <>
[00:29] <Razrucha> <> vo kaip gavosi <>
[00:29] * Big_Agnius nieko nesuprato
[00:40] <Razrucha> <> ojej kaip meta <>
[00:41] <@wooppyz> nso razrucha wel pasisiko
[00:41] <Razrucha> <> wooppyz , zinok kaip cia gerai bangoj <>
[00:41] <@wooppyz> ???
[00:42] <Razrucha> <> wooppyz , ash supratau va TIK dabar , kad BANGOJE geriausia !!! <>
[00:42] <Razrucha> <> ir chebra pati shauniausia !! <>
[00:44] <@wooppyz> razaj nori ir is bangos ismes?
[00:44] <Razrucha> <> ir ish Geforce ishmete !! <>
[00:45] <Razrucha> <> ten net koju apshilti NESUSPEJAU <>
[00:45] <Razrucha> <> niu reik dar kur nueiti Cha cha <>
[00:47] <@wooppyz> potwyni razas kaip wisada pasisiko
[00:48] <Potwynis> wooppyz zinau
[00:48] <dilditele_> ka razas vel prisisiko?
[00:48] <Potwynis> jis labai konspiruotas bichas
[00:48] <@wooppyz> dildi jo kaip wisada
[00:48] <Razrucha> <> [00:47] <@wooppyz> potwyni razas kaip wisada pasisiko>> RAZAS nesika , o tik kakoja … Liežuvis Šypsena)))) <>
[00:48] <Potwynis> Šypsena)))
[00:49] <Bocius> ha ha ha ha
[00:49] <@wooppyz> razas toj ir bangoj wietos nebus
[00:49] <@wooppyz> :]]]]]]]]]]]]]]
[00:49] <dilditele_> kam jus ji metat?
00:49] <dilditele_> vargsas siknius Cha cha
[01:06] <Razrucha> <> BANGA geriausia <>
[01:06] <deepaz> hmmmmmmm, kiek cia netiketu pasisakymu
[01:07] *** wooppyz sets mode: +b !@adsl-213-190-150-70.takas.lt
[01:07] *** You were kicked by Ghost (Banned)

Koki suda jus cia malatPiktas

Man tai visalaika atrode kad tokiuose visose mircose sedi spoguoti studentai ir dziaugesi kad gali tureti "valdzia" ,ir "ismesti" kita.

Bet mano nuomone ,tai ligoti zmones kurie ten valandu valandas leidzia …

Atsimenu as tuos laikus, cia jau buvo senaiCha cha, kai as ir kartais uzsukdavau i mircaCha cha. Rimtesniam kanale viskas normaliai budavo, bet buvo tok #angaras atrodo, tai ten taip jie reklamuodavosi pienburniai kazkokie,ateidavai tai biskis ir meta, mazdau cia mano tvirtove ka noriu ta darauCha chaCha chaCha cha
bbd ant tu visokiu pienburniu kur kazka bando parodyt, ot realiai su tokiai lopiniais susitikusCha chaCha chaCha cha

Razrucha aisq kituose kanaluose geriau nespalvint, bet tu uzlek i mano kanaliukus #sala ir #linkin-park tai galesi spalvint kiek nori Šypsena, o siaip tai ash IRC pastoviai bunu ir ten ziauriai zjbs, kai ilgai prabuni ash IRC su vienu scriptu jau 2500 valandu esu praleides Mirkt IRC forever Alus

Blackas rašė:

Man tai visalaika atrode kad tokiuose visose mircose sedi spoguoti studentai ir dziaugesi kad gali tureti "valdzia" ,ir "ismesti" kita.

Bet mano nuomone ,tai ligoti zmones kurie ten valandu valandas leidzia …

Labai teisinga mintis išsakyta . Pritarčiau jai …
Labai jau norisi daugeliui operių pažemint žmogų, pasipuikuoti prieš kitus, net neduodant besityčiojamam žmogui atsikirsti …

Badas rašė:

Razrucha, priezastis del kurios tave ismeta - daug paprastesne nei tu galbut galvoji. Tiesiog tu naudoji kazkoki scripta, kuris labai graziai nuspalvoja ir isskiria tavo rasoma teksta. Kai kuriu kanalu nerasytos taisykles draudzia is viso naudoti spalvas arba scriptus. Kitus paprasciausiai erzina toks tavo pabreztinis isskirtinumas. Uz tai ir susilauki isskirtinio opu demesio - gauni bana.

Badas , priežastis ir taip nesunkiai matoma - RASIZMAS ! Blogai Nemėgsta juodaodžių tamsesnių, nei jie .
O juk aš į visus kanalus, išskyrus vienintelį #bangos kanalą, užeidinėjau pirmą kartą, kaip naujokas ! Taip kad ir šleifo nuodėmių va neturėjo būti…
Bet iš visų kanalų buvau aš išmestas, išspirtas BAISIAI greitai, o jų ten buvo apie dešimt ! Gerai Vienintelis #Bangos kanalas, kur driekiasi tas mano nuodėmingas šleifas, ilgai mane ten laikė ir išmetė daugiau per nesusipratimą kažkokį ir mano norą , siekį padaryti bingo, kad būtų pilnas komplektukas … Aš nekaltas
Nekoks vaizdelis susidarė, pavaikščiojus po tuos kanalus ! Blogai Nekoks …

Ir kam tuos skriptus kuria ? Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas Tik tam kad nenaudoti ? Aš nekaltas Sakyčiau būtų rėžiančios ten spalvos kokios ar kas - niu nea, normaliai : pilkame fone raidės ! Nieko ypatingo - tik matosi gerai ir gali atskirti , orientuotis neblogai … Metė net iš tokių kanalų , kur net joks disputas nevyko - įėjimai ir išėjimai užeinančių ir išskrendančių fiksavosi, o niekas nešnekėjo, bet operiai tai kantriai laukė, tykojo, kad ką išbanint būtų galima, a povadas vsegda naidiotca ! Gerai Cha cha Agaldelas rasismas su operizmu krūvoj, va ! Blogai

Ir aplamai, ar spalvos reikalingos IRC ? Aš nekaltas
Juk kai žmonės skirtingom spalvom rašo - daug lengviau stebėti, kur dominantis asmuo rašo ir ką rašo . Gerai
Kada lengviau surasti reikiamą mašiną kad ir mašinų stovėjimo aikštelėj ? Apakęs Kai visos mašinos yra pilkos arba vienos spalvos , ar kai tos mašinos spalvotos ? Aš nekaltas Atsakymo nereikia - jis ir reip akivaizdus !
Galiausiai , jei kokį bulių nervuoja spalvos, gali nesunkiai pasidaryt daltoniko ekraną ar nufiltruoti skriptus … Bet kam atimti galimybę , jei pokalbiui nemaišo ? Aš nekaltas
Čia panašiai iš serijos : šiandieną - skriptai , rytoj - jau spalvos , poryt - va stilius , užporyt - mintys, vėliau - ir tas tylėjimas bei pats buvimas TAVO yra neleistinai blogi ir nepriimtini ! Ir valink nx kuo greičiau, kol aš dar geras ! Piktas Sutrypkim asmenybę, jei ji ten neatitinka kažkokio mąstymo riboto ! Apakęs
Čia aš apie tendenciją IRC …

hehe, razrucha kolekcionuoja vietas is kur ji ismete.
tikriausiai is visu imanomu moderuojamu forumu ir kanalu.
gerai kad bangos nemoderuoja Cha cha

jei stojama i kluba ir pasako ne, nes i kluba nepriimami zmones su bananais ausyse, reiskia arba ishsiimi bananus arba nestoji i kluba, o ne bandai ieiti pro langa.

Na ir nerami buvo pas tave Razrucha Bučkis naktele Cha chaCha chaCha cha.Ale ko gero tokia pat,kaip ir visos kitosAš nekaltasCha cha

Na na razruchiuk svilina padus zmogeliukai tau?
p.s as tai ne tik neismesciau taves, bet ir kaip suvenyra pasilikciau:p

Oi Razrucha, tik tu vienas taip ir moki… Uz tai mes tavi ir mylim. Tik nespresk pagal zinuciu skaiciu del naujoku. Buna, kad zmogeliukai jau seniai bangoj lankos, ishminties semias, tik nevisada komentarus laido… Mirkt

Razrucha rašė:

… susijusę su mano mėgstamu filmuku pagal M.Bulgakovą ‘‘Šuns Širdis’’ ! Gerai
Mes matom Bangoje Šarikovo atvejį, ten jam sėdint prie vaišių stalo ir tuos patarimus vis bedalinant profesoriui ir Barmintaliui . Cha cha Cha cha Cha cha

O, Razvalke, priminei… Kazkada siuliau tau kokia laisva nuo browsinimo diena nukeliaut i Leles teatra, kur rodo ta pacia to paties Bulgakovo ""Suns sirdi""… Turbut is namu iki siol kojos taip ir nebuvai keles… Taip ir nepastebejai, koks nuostabus oras lauke pries Velykas… O tau tik kushplaukiai galvoj ar papezet kokiam forume eilini karta apie ta pati…

Razrucha rašė:

Idiotas. Žinok, ddt, TAI ne profesija … Cha cha

…tai liga.