Nagų dailė /for girls

Ash nelakuoju nagu… kazkaip nagai man rupi maziausiai DrovusNa, nebent jau labai noriu pasigrazinti, tai tada nusilakuoju kokia viena spalva arba tiesiog nueinu ir pasidarau manikiura Cha cha

nemoku Liūdnas

paciai pieshti sunkoka, nebent ant kaires rankos. siaip renkuosi paprasta manikiura

Nemoku piešti ant nagų. Užtenka man ir viena spalva nusilakuoti nagus. Taip

Tokia nesamone! Juokiasi Pieskit geriau ant ausu, o tai bus nauda Juokiasi

bla bla bla nieko tu nesupranti Juokiasi

Jo,paisau kartais su dantu krapstuku Cha cha

Nu ash tai pieshiu… jau kai atsisedu… Apakęs Vakar va ant kaires rankos nykshchio ishsigraviravau puse telefonu knygos. sakau, gal pravers… Ant kitu pirshtu, tai zhadu namu enciklopedija “ishpiesht” ir eisiu tada i “Kas laimes lemona”… Nu bet chia jau labiau prie “miniatiuru” mano shitas menas priskiriamas… Taip

nu ir kuo tau ta tel knyga prawers? ??? wistiek neiskaitysi Šypsena Laimingas Juokiasi

piesiu kai netingiu… ir kambariokes dar apipaisau Laimingas

man isvis graziausia kai nagai nulakuoti bespalviu laku arba kokios neutralios spalvos ir nera labai ilgi.

man ir Taip

va ir bendraminte Labas

jap Taip Labas

o siaip man ta nagu daile avangarda primena

ner baisiau kaip ryskus trumpi nagai. arba neryskus, bet vis tiek matosi, kad apsilupineje…

o tu cia i kokia tema atsakineji? Nekaltas

i ta pacia ----> TempTreSS rašė: man isvis graziausia kai nagai nulakuoti bespalviu laku arba kokios neutralios spalvos ir nera labai ilgi. Cha cha

as nemanau, kad kazkam yra grazu aptrupeje nagai Šypsena

tikraj taip Cha cha