nagi nagi?

nagi nagi?

kur bulvėm vieta?

apie muzika masinoj nekertu nieko Šypsena bet siandien nusipirkau toki daikta, tipo 500 rms su stipriaku kartu. kaip manot, uzteks? kiek vertintumet kaina? devetas Mirkt

pumpuos Taip

a tu sende sveikinais su manim norfoj ar as kazka sumaisiau? Cha cha

as nesisveikYjau Ne Cha cha

as as

užteks

kazkoks as apdujas nuo to karscio, nelabai ka supratau Cha cha

Sakai stadiona igarsinsi?

ismesk viska is bagazines,simtuka bent 2sec tikrai greiciau rinksi Apkabinimas

Ana savaite 5 akumus i pridavima bagazinej veziau (+1 dyydelis nepridavimui), tai jautesi siek tiek keleiviai Cha cha

fli daro beleka bet ne groja Nekaltas buvau ir as kazkada durnas ir nusipirkes sita nesamone tik dar didesne. su 800rms tipo Juokiasibeje pries metus pardaviau uz 300lt ir buvau laimyngas atsikrates… o ir parduot sunku buvo, norinciu daug bet i bagazines netilpdavo Cha cha

Bet daiktas tikrai atrodo neadekvatus savo dydziu atgrojimui Cha cha Lentynoje tai gerai atrodydavo kai atsirado Cha cha

nu rytoj pajungsim vakarop, manau busiu patenkintas Mirkt nereikia man garso lauke - viduj kad biski nugara pakasytu kartais tik. Edgaras - nu jei 800 ir uz 300lt, tai pigiai Nekaltaso del sekundziu - reikia pradet nuo maf, rytoj kaip tik viena i anglija atgal issinciu, per ebay pirkta fuflo. po miesta malantis zapaske ir irankiu deze tikrai ishmesiu Mirkt kamuolys ir miegmaishis tegu pasilieka…

joo uz 300lt :confused: pats pirkes buvau uz 500lt paklausiau puse metu ir pardaviau, beje pas mane tik nebuvo integruoto stipro. o buvo du blynai po 1200w tai po 400rms… nu bet ka ten per vejus raso tai net nereik ziuret. beto uzeme beveik visa bagazine, o paimiau is draugo JL audio nedidelej dezutej vienas blyniukas 300w pastaciau bagazinej i kampa ir dauze daaaug geriau uz tuos flajus Nežinau

pas mani 250rms Alpine S, pilnos kelnes ir vietos yra Gerai

šitie autobusam yra Kvankt?

as aparaturose nebum bum, bet ir tai supratau,kad ,sitie lievai groja,kai draugas pries 2metus nusipirko ir paleido bumsus per ji Cha cha Blogai

iš tikro tai px jei pigiai kliuvo, tuo pačiu ir apie aparatūrą įgaus asmeninę patirtį, vėliau kai ką geresnio įgaus tai tikrai pajaus skirtumą.