nacionalinis stadionas

0 Cha cha

Tai kokia tu tribūnų prasme? Parodyti kad Wilno ciulpE?

Portugalai, kai Žalgirio areną statė, irgi pezėjo - kam tiek vietų?

o kuris dabar didziausias stadikas ? Marijiempoles? Uzsipildo karta i metus ? i penkmeti ?

koncertai uzpyldis gal Nekaltas

Tai Zalgirio arena ne kiekvienam dainoreliui duota uzpildyt. Nu nebent aczaibasdc atvaro kaip kad dzukelis porina…

aš čia savo fantaziją tik pasakiau atsižvelgdamas į krabo amžių ir zamaškes, tikrai nebuvo jokios kalbos apie ac/dc Neper dainų daineles tai aišku, akd užpildys, bet fulės tai turi kažkas rimto ir intriguojančio vykti, kad užsipildytų visas Nekaltas

Kiek žinau krabo aplinką, tai net ir sau medinio fasado nebūtų dėjęs. Kalbėjau su buvusiu Viči darbų vykdytoju, kuris ten visokius objektus jiems statydavo/įrenginėdavo kai dar mažiukai buvo. Tai jis man bandė ant stogo įtikint skardą dėt - Matijošaičio namui šita skarda gerai buvo, o tau čerpių tik reikia, baik išsipisinėt Cha cha

Edo, o nepasiūlė kartu su skarda ir viso kito, kaip pas Krabą? Cha cham.kauno.diena.lt/galerijos/vaizdai/v-matijosaicio-namas-688842

bbd, kas per durnas stilius pas tuos turcius. nx slykstu kaip viduj Juokiasi

Kai studentas buvau tai as jam virtuve projektavau, o dabar matau visai kas kita sustatyta Nežinau - turbut cE jau naujos namu seimininkes stilius (arba Visvalda kazkuriuo momentu ‘pramuse’), nes ana buvo tokia labiau zemiska…

Prakutusio prascioko efektas. Tiesiog klaisikinis atvejis Šypsena

Vilniaus taryba pritarė 150 mln. eurų vertės nacionalinio stadiono koncesijos sutarčiai

Vilnius nebeleis iš savęs tyčiotis: sudėti parašai skelbia – nacionalinį stadioną visgi turėsime

Nekaltas

Šalia Nacionalinio stadiono – dar vienas galvos skausmas: Lazdynų baseiną skandina statybų brokas ir auganti kaina

Vilniuje šiandien istorinė diena – pradedamos griauti nuo 1993 metų užkonservuotos nebaigto statyti nacionalinio stadiono konstrukcijos.