nacionalinis stadionas


nacionalinis stadionas

kyla

pridavimas ant balandžio, gegužę kažkoks grand super duper koncertas kažkokios pasaulinės grupės jau sutartas, tik nesako kokia grupė Kietas gal krabas kokius ac/dc atvež Valio fasadas nebe medinis Blogai

Kiek vėluoja?

oho

i aczaibasdc nueiciau

vluoja pora metų švelniai tariant Juokiasi

tai kiek realiai nuo darbų grafiko? šiaip įprastai yra atidėjimo terminas bent kokie 3mėn tokiems objektams, bet čia jei jau superstarų koncas, tai su atidėjimu nelabai paeis koks bus fasadas?

kažkokia aliuminio kompozicija Juokiasi man tas medinis superinis buvo, būtų įspudingas Nežinau tai jo jo, čia spaudimas rangovui, kad px nx, darot ką norit, bet koncertas turi būti, nes jau nupirktas Cha cha

o tai gal kas turit paskutinio projekto fotkiu? jau sugebes padaryt taip kad tribunos butu aplink visa stadiona?

tai vizulkių pilna gūglėj, tribūnos bus aplink visą stadika

tu suinteresuotas, kad fasadas būtų labiau degus ir tau atkatai didesni eitų kaip ten jį gesinti o jei rimčiau, tai kokie motyvai fasado keitimo? nes turbūt kainos nelabai ten iš esmės gali keisti; ir taip, medinis fasadas, manau, kad tikrai daug geriau būtų, ypač stadionui ąžuolyne

nea, aš naudos iš to jokios neturėčiau, medis netgi saugumo atžvilgiu pavojingiau yra, bet man tiesiog kaip piliečiui žymiai gražesnis buvo. Keitė dėl kainos ir eksploatavimo, nes tą medinį reiktų kas penkis metus panašiai dar impregnuoti, o toks vienas nutepimas apie puse lemo Cha cha

tai aš suprantu, kad medis pavojingiau; tau daugiau gesinimo *pimp…*.nios priprojektuot ir prigrūst reikia, tai didesnio ir atkato prašytum

nea Šypsena kokius penkis metus mažiausiai niekas atkato nebesiūlo net, nes niekada neimdavau, tai matyt turiu tam tikrą statusą jau užsitarnavęs Cha cha

toks citify.eu/dariaus-ir-gireno-stadionas/ tik vietoj to medzio - kazkoks aliumas? nu neblogai neblogai

jo

nu tai pagaliau bl. ato apgailetinai buvo kai berods pirmas projektas pasirode, kuriame ir toliau puse stadiko buvo palikta be tribunu Cha cha

Chalopams medinis fasadas per gerai, vat jeigu sau statytų… Cha cha

O tai kiek putbolo rungtyniu per metus (tiketina) surinktu pilna stadika ? Nekaltas