Na ir ka apie mane zmones pagalvos

Na ir ka apie mane zmones pagalvos

"per nakti Kukucio ausy, isdygo daili kumelaite", siap tai ji buvo nekenksminga, niekam nieko blogo nedare, bet Kukuciui buvo nesmagu pries padistamus ir toki tyra ir grazu gyvenima, kur tokios grazios uzuolaidos nes sitokia geda slepe ausy
jeigu teisingai supratau sia kernagio daina, joje apdainuojama tustybe… daznai, na tiesiod dabar taip madinga, savo tustybe maskuojame, vadiname kompleksais, nors, bent man taip atrodo, tai tik baimes…
taigi, brangiosios ir brangieji, papasakokit prasau man apie savo tustybe

noriu sveicarsiko peilio su 30 gelesciuŽliumbia
turedamas toki jausciausi tikras Vyras
Nekaltas

bijau mokytis vazineti rieduciais Liūdnas
nu ka zmones pagalvos mane griuvinejancia pamate?
Nustebęs

Aš bijau vorų Veee

o kur visokios storos, negrazios, ir tt ir pan?
NekaltasNekaltasNekaltas

as esu labai labai stora,niekas manes nepakeliaŽliumbia
taip pat esu labai kvaila ir skaityti nemokuŽliumbiaŽliumbia
ir sena esu,o atrodau dar senesneŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

matyt visos plonos ir grazios Nekaltas

oi, viena atsirado… Liūdnas

kaip tik Rydui sumeistrautos

NekaltasNekaltasNekaltas

na Rydui tai skeletu reikia Juokiasi

kaip tik Rydui sumeistrautos

NekaltasNekaltasNekaltas

[/quote]

Tai kad nestora ir nelabai sena, tai čia tik apie tai reikėjo …eeeee…
Bijau karkvabalių Veee

gerai tu čia priklausomas išmąstei…

pasakyčiau ir aš ko bijau…bet bijau…ką apie mane žmonės pagalvos Juokiasi

adida01, cia tema ne apie tai, kaip praleidi naktini laisvalaiki ar kaip prasimanai pragyvenimui… man irgi, pavyzdziui, labai patinka su beisbolo lazda patykoti kokiu pensininkiu uzu tamsaus uzkampio, bet nerekiu, kad esu tikras vyras ant visos bangos…

NekaltasNekaltasNekaltas

priklausomas-tai tu banditas??? Apakęs…nebūčiau pagalvojus…

adidas man tavo problemos…man pvz.šiai vasarai dar bent 2 porų basučių reikia(čia minimum)…drapanėlės dar kaip nors, bet va neblogai dar būtų…ai nebesakysiu…tiek to

as irgi nebuciau pagalvojes… tiesa sakant, visai as ne banditas, tiesiog gyventi reikia… adida01, tas tai banditas, jam gi peiliuko reik

NekaltasNekaltasNekaltas

KODĖL AŠ TOKIA GRAŽIŽliumbia
KODĖL MANO TOKIA DIDELĖ KRŪTINĖŽliumbia
KODĖL Į MANE VISI ŽIŪRŽliumbia

O aš esu tokia kvaila, nu tokia kvaila, kad nežinau, ką reiškia TUŠTYBĖ. Gal galėtumėt kas nors paaiškinti. O tai kokia gėda, būti tokiai neišmanėlei. Ir į bangą atėjau, kad daug ko išmokčiau ir suprasčiau. Pažangą jau darau. Dabar dar gal kas nors ir žodį TUŠTYBĖ paaiškins.

…o aš maniau,kad tuštybė aukščiausias tuštinimosi laipsnis…
PavargęsPavargęsPavargęs

Nieko Jums neišduosiu, nes paskui pasinaudositeMirkt

ne i tema, bet nepatogus tie kur su daug geleshciu. ir dideli ir sunkus Šypsena jau geriau primityvus kareivukas nei nei iranku deze kaip plyta Šypsena