n80 macro

n80 macro

apgailetina Blogai

Palyginus su K800i tikrai nekaip Blogai

Baisus Blogai

Manyciau buvo galima daug geresne nuotrauka su N80 padaryt. Nekaltas Konstatuoju fakta, kad pries SE siuo atveju apgailetina, bet kai as fotografuociau su N80 ir K800 lygindamas galiu panorejes padaryti, kad SE atrodytu apgailetinai, nes tokia prasta N80 foto sunkiai padarysi, net koks Benq-siemens geriau pasirodytu. Baisus

Retesai tai nori pasakyt, kad zenius “specialiai” cia taip nufotkino su n80, kad sis pasirodytu zymiai blogiau uz k800 ? Baisus

to retesas. PRADEDI NUSISNEKETI… galvojau tikrai kazka nusimanai… esu padares simtus nuotrauku su n80 ir k800 ir nei viena foto su n80 neatrode geresne. beje neturi tu nei n80 nei k800 tai nesakyk kad tu galetum su n80 padaryti geresnes foto nei su k800. p.s. cia viena karta fotkinau su n80 ir viena su k800, tikrai nefotkinau 10 sykiu ir nerinkau geriausios, tikrai buna kartais ir geresnes foto nei si…

na jei cia taip isejo tycia nieko nedarant, tai klaiku Baisus maniskis k750 geraiu darytu

baisu Veee

Zenius1 nepyk, tiesiog taip pasakiau, jog niekur nesu mates tokios prastos N80 fotkes Cha cha, taves nieko nekaltinu, tiesiog pirmas ispudis pamacius sia fotke buvo toks ir ji parasiau, o kartais nevisada pirma ispudi dera rasyti. Šypsena Na tikiuosi mane supratai.:

Beje zenius1 nesinervuok matau pasimetei pats sau priestarauji: zenius1 | 08-20 23:09 to retesas. PRADEDI NUSISNEKETI… galvojau tikrai kazka nusimanai… esu padares simtus nuotrauku su n80 ir k800 ir nei viena foto su n80 neatrode geresne. beje neturi tu nei n80 nei k800 tai nesakyk kad tu galetum su n80 padaryti geresnes foto nei su k800. p.s. cia viena karta fotkinau su n80 ir viena su k800, tikrai nefotkinau 10 sykiu ir nerinkau geriausios, tikrai buna kartais ir geresnes foto nei si… Cia tarp kitko. Cha cha

Jeigu nesupranti, galim ir isverst: Nei viena foto daryta su n80 neatrode geresne uz foto darytas su k800. Bet su n80 tikrai kartais gali padaryti geresne foto nei si (jis gi nesake, kad kartais su n80 gali geriau kazka isgauti nei su k800), ko cia nesuprast ?

Viskas tvarkoje as sutinku, kad K800 geriau fotografuoja nei N80, bet paziurejus palyginima gsmarenoje gsmarena.com/review.php3?idReview=79&idPage=2 O ypac kur macro lygina, tai rezultatai apyligiai, nera tokio skirtumo milzinisko kaip cia, del to man ir pasirode, kad cia tycia bandoma smeizti n80. Zinoma galiu klysti spresti jums. Šypsena

Pybodis | 08-21 11:15 Jeigu nesupranti, galim ir isverst: Nei viena foto daryta su n80 neatrode geresne uz foto darytas su k800. Bet su n80 tikrai kartais gali padaryti geresne foto nei si (jis gi nesake, kad kartais su n80 gali geriau kazka isgauti nei su k800), ko cia nesuprast ? O su k800 gali padaryt foto geresne nei ideta? (cia apie foto “k800i macro”).

Beabejo gali padaryti ir geresne ir blogesne, prie idealaus apsvietimo viskas imanoma.

to Pybodis: aciu kad isvertei Retesui Labas … to Retesas: tikrai nesmeiziu N80, tai mano pagrindinis telefonas kuriuo naudojuos…

zenius1 | 08-21 14:03 to Pybodis: aciu kad isvertei Retesui … to Retesas: tikrai nesmeiziu N80, tai mano pagrindinis telefonas kuriuo naudojuos… Ir as noriu pybodi tau padekoti, galetum dazniau paversti, tai susisneketi butu lengviau. Cha cha

gyvenkim taikiai Šypsena visi siuolaikiniai telefonai geri ir gali fotografuoti gerai Šypsena

Ne