n-14

ooOOo Šypsena neblogai intriguojantis kasnelis…
akela visus bernelius tuoj suviliosi Bučkis padykus moterishka Apakęs
visi berniukai ())== Piktas inirshusiais skaito Šypsena

Avyte rašė:

AKELA rašė:

… gurgsnojant vyna, vakarieniaujant ir man bandant bet kokia kaina tave suvilioti, tu netycia uzsipili sau ant sukneles raudono vyno ciurksle . Nors ir labai slepi savo apmauda , tu vis delto ji pajauti,as sypsodamasis pro lupa, maloniai pasisiulau tau padeti……… likusia deme valyti. Paemes balta servetele, atsistoju ir priejes atsitupiu salia, letai letai valau.…………ne negaliu daugiau sako tavo jausmai viduje, negali daugiau tu slepti savo jausmu man, tiek to………. Jauti kiekviena mano lupu prisilietima…… prie kievieno savo kuno lopinelio…jauti kaip plaka mano sirdis., jauti kaip buciuodamas as tavo krutis ……mano lupos slysta vis zemyn ir zemyn….vesdamos tave i nuostabiu jausmu, harmonijos pasauli…Jauti mano varpos pulsavima, jos siluma, virpesius……o Dieve, kokia palaima……Pabudau ryte…vis dar laimingas nors ir sirdyje jauciu nostalgija, taip…. tu mane pamylejei kaip tik moteris gali pamyleti vyra ir tai tikriausiai pasaulyje svarbiausia…taciau giliai sirdyje jauciu, kad man tu nepriklausai ir niekad nepriklausysi, per miegus tu tarei ne mano varda…as tyliai pasitraukiu….liudna bet laimingas as gyvendamas prisiminimais apie ta nuostabia nakti, kupina aistros ……………

Hmmm…na, kaip 1-rių metų kūdikiui, tai tikrai laaabai laaabai neblogai, sakyčiau…Liežuvis

tikra avis tu…visa baraska jei taip sakaiBlogai

mertish rašė:

akela visus bernelius tuoj suviliosi Bučkis padykus moterishka Apakęs
visi berniukai ())== Piktas inirshusiais skaito Šypsena

Cha cha As irgi truputi nesupratau ? Kas cia moterishka ? Cha cha

Akela, Jus labai moteriska(s)?!?.. Cha cha

Pasenai vilke… Ar ne laikas i urva, pamainos auginti?!

taigis taigis kad laikas jau seniai gaujai reikia naujo vado…
Kipsas gal tu busi?
tavo kandidatura palaikys dar keli salininkai…
Šypsena

Rytas…vos tik pramerkes akis isvydau tave…tavo veidas tarsi angelo isikunijimas…visas svytejo nutviekstas pirmu pavasario spinduliu…atsikeliau…padariau kavos …atnesiau tau i lova …ir karstu buciniu tave prikeliau is nuostabios sapnu karalystes…kai tu atmerkiai akis ir nuzvelgiai mane…as pajutau kad tai ne tu…ne ta del kurios as galeciau mirti…eiti viska metes i pasaulio krasta…issizadeti saves…bandyti leisti buti prijaukinamam…as nuveziau tave iki darbo ir tik visas savo pastangas sudejes tesugebejau istarti ATLEISK man mazyte…
vel lauksiu nakties po to ryto su viltimi…kad ji kazkur visai salia manes…laukia ir nerimsta taip gal netgi labiau nei as…ir kad mus likimas tikrai suves…suves i vienuma…vientisuma…kur mes galesime nebegalvoti apie visa kita likusi pasauli…
ehhhhhhhhh as akela.

Akela,o man atrodo,kad būriui reikia tik tavęs.Na aš čia apie moteriškes. Taves nepakeis joks Kipsas… Liūdna

na jau… feminischiu metas dabar moteris vyro burio vadeiva ir jokiu diskusiju negali but Liežuvis xe Šypsena kur mes nuejom klausydamos tu vyru?
reikia pachioms savo galvom naudotis Cha cha Cha cha

Akela, man jau baisu daros, tai lyg agonija, kliedesiai kazkokie…Apakęs
Kagi, tuomet tavo zuti gerai pagerbsim AlusTaurėAlus. Mirkt

Kipshas megsti zhveriena kepta ant lauzho ? Kietas Kietas Kietas -arba ishrukysim Cha cha

mertish rašė:

Kipshas megsti zhveriena kepta ant lauzho ? Kietas Kietas Kietas -arba ishrukysim Cha cha

Na kepto ar rukyto vilko ragauti neteko, taciau visuomet buna pirmas kartasCha cha

Kipshia…> ash apsiimu pagaminti ishkepti ar ishrukyt Šypsena o tu man zhaliawa suveikt turesi Šypsena vilko mesytiaz Šypsena Šypsena

mertish rašė:

Kipshia…> ash apsiimu pagaminti ishkepti ar ishrukyt Šypsena o tu man zhaliawa suveikt turesi Šypsena vilko mesytiaz Šypsena Šypsena

Gerai ,tik viena salyga - jis bus gyvas. Tu pati turesi nuspresti kaip ji pribaigti - aistringu sexsu ar…Cha cha

siaxas su vilku ? nu hm… kazkaip nevilioja Cha cha Cha cha
bet jei tik taip eina pribaigti ji tai ka gi…
visada kaip sakiai buna pirmas kartas Kietas

Nu Akela galima pribaigti tik jo paties ginklu - sexu…Cha cha
Tai kada skelbsim inkvizicijos diena?

liau liau liau…
kagis…as turiu paskutine teise…kovoti…
"kas is jusu prieis ir pribaigs vienisa vilka"
(akela)

tai susidorosim… Šypsena bet kitokiu budu nera ji pribaigti ?
man baisiai norisi ishvadino viena ish debilu klano kazhkada
tai … et… velniai nemate sexu pribaisiu Šypsena koki virusiuka uzhnesim…
Cha cha Cha cha

matai kiek as paprastas mirtingasis zinau apie ji…
viena blogybe… pas ekela yra…
kad jis be dvieju metu darugystes nepasiraso jokiems ten sexxxxxxxx.

AKELA rašė:

matai kiek as paprastas mirtingasis zinau apie ji…

Tu cia apie ka? Apakęs