n-14

n-14

bl, tu paskaityk atyyyyyyyyydžiai

gražiai čia parašau, o va kokie atsiliepimai… Nu nx.

ojojoi dar viena jautri siela…nemirk tik jaunuolis…

Net juokinga pasidarė…Cha cha
Jūs nepamanykit…, man viskas tvarkoj… čia tik šiokie tokie BANGOS trukdžiai, na žinot, kaip būna Mirkt
Techniniai nesklandumai… tik tiek…Cha cha

miela - Banga sutechnikavo Mirkt o tik tu pati gali istrinti savo padaugintas zinutes , taip kad sekmes !

… gurgsnojant vyna, vakarieniaujant ir man bandant bet kokia kaina tave suvilioti, tu netycia uzsipili sau ant sukneles raudono vyno ciurksle . Nors ir labai slepi savo apmauda , tu vis delto ji pajauti,as sypsodamasis pro lupa, maloniai pasisiulau tau padeti……… likusia deme valyti. Paemes balta servetele, atsistoju ir priejes atsitupiu salia, letai letai valau.…………ne negaliu daugiau sako tavo jausmai viduje, negali daugiau tu slepti savo jausmu man, tiek to………. Jauti kiekviena mano lupu prisilietima…… prie kievieno savo kuno lopinelio…jauti kaip plaka mano sirdis., jauti kaip buciuodamas as tavo krutis ……mano lupos slysta vis zemyn ir zemyn….vesdamos tave i nuostabiu jausmu, harmonijos pasauli…Jauti mano varpos pulsavima, jos siluma, virpesius……o Dieve, kokia palaima……Pabudau ryte…vis dar laimingas nors ir sirdyje jauciu nostalgija, taip…. tu mane pamylejei kaip tik moteris gali pamyleti vyra ir tai tikriausiai pasaulyje svarbiausia…taciau giliai sirdyje jauciu, kad man tu nepriklausai ir niekad nepriklausysi, per miegus tu tarei ne mano varda…as tyliai pasitraukiu….liudna bet laimingas as gyvendamas prisiminimais apie ta nuostabia nakti, kupina aistros ……………

… ech… AKELA …

eh tu akela…gozelis…

Ko cia dusaujat ? Liežuvis Man patiko vel Gerai

duaujet dusaujet…o kaip po medziokls jegas atgauti?
vos ismeldziau kad gyva paliktu…

Akela rase:
-------------------->
duaujet dusaujet…o kaip po medziokls jegas atgauti?
vos ismeldziau kad gyva paliktu…
-------------------->

As kitaip suformuluociau: nepatikesit kaip as nusiploviau nuo paskutinio sumedzioto zveries Cha chaCha cha

Gerazz! Cha cha Cha cha Cha cha Gerai, nebutum Kipsas !

Tau gerai sekasi, galetum i karshtus zhurnaliukus straipsnelius rashyti. Gal pavaryk kaip Larry Flintas, milijonus susikrausi Cha cha

Sensti AKELA…ar jau beviltiska viskas ant tiek?!..

AKELA rašė:

… gurgsnojant vyna, vakarieniaujant ir man bandant bet kokia kaina tave suvilioti, tu netycia uzsipili sau ant sukneles raudono vyno ciurksle . Nors ir labai slepi savo apmauda , tu vis delto ji pajauti,as sypsodamasis pro lupa, maloniai pasisiulau tau padeti……… likusia deme valyti. Paemes balta servetele, atsistoju ir priejes atsitupiu salia, letai letai valau.…………ne negaliu daugiau sako tavo jausmai viduje, negali daugiau tu slepti savo jausmu man, tiek to………. Jauti kiekviena mano lupu prisilietima…… prie kievieno savo kuno lopinelio…jauti kaip plaka mano sirdis., jauti kaip buciuodamas as tavo krutis ……mano lupos slysta vis zemyn ir zemyn….vesdamos tave i nuostabiu jausmu, harmonijos pasauli…Jauti mano varpos pulsavima, jos siluma, virpesius……o Dieve, kokia palaima……Pabudau ryte…vis dar laimingas nors ir sirdyje jauciu nostalgija, taip…. tu mane pamylejei kaip tik moteris gali pamyleti vyra ir tai tikriausiai pasaulyje svarbiausia…taciau giliai sirdyje jauciu, kad man tu nepriklausai ir niekad nepriklausysi, per miegus tu tarei ne mano varda…as tyliai pasitraukiu….liudna bet laimingas as gyvendamas prisiminimais apie ta nuostabia nakti, kupina aistros ……………

Hmmm…na, kaip 1-rių metų kūdikiui, tai tikrai laaabai laaabai neblogai, sakyčiau…Liežuvis

Puikus ispudziai,tik ar tai tavo fantazijos ar realybe?

Žiūrėk, kad grūdai iš tos pulsuojančios varpos neišbyrėtų…Cha cha

Skystis patalpintas i moters kuna po 7 metu eis i mokykla…

ka darot

Trąšos grūdams pas mumi byra.Cha cha nu bet kokie jautrūs tie vyrukai šiais laikais.