Muzikinis CD su dainų pavadinimais

Muzikinis CD su dainų pavadinimais

Kaip įrašyti CD, kad paleidus per Media Player rodytų pavadinimus, o ne Track 01 ir t.t.

media playeris mano ziniomis nenuskaito informacijos apie dainas ish kompakto.

dainos turi buti irasytos su cd tex kur palaiko nero bet ne visose versijose.

typo kitos programos nepalaiko CD-TEXT ? Cha cha

jieskoki savo irasinejimo programoje CD-TEXT rezimo , ir dainu pavadinimus susitvarkyki - o tai bus kaip man : 001.Grupe-Dainos_pavadinimas 002…003… Šypsena

Tai kad aš įjungiu Nero programoje Write Text To CD, bet Media Player vistiek nerodo pavadinimų, o kai įdedu pirktą Guano Apes CD, ten dar yra klipas įrašytas, tai Media Player rodo visus pavadinimus.

Apie tai nieko nenusimanauTaip

Labas rytas Labas

Parashyk ranka dainu pavadinimus ant cd virshelioGeraiTaipCha cha

cd-text turi buti pasirinkta ir disc-at-once. Labas

Nepadeda ir disk-at-once, vistiek track 01…

na jis naudoja CDDB imho ir jei cd yra visishkai naujas tai yra nera jokioj duombazej tai taip ir rodis. nors turetu but programos tuos textus matanchios Šypsena

is pacio cd WMP pavadinimu nenuskaito Taip tik gali parsiusti is CDDB

ble tu lopas naher gribas as kalbu ka zinau ka pats naodoju nesikabinek prie zodziu naher

Ash naudoju winamp, ir jame integruota CDDB, idejus muzikini CD WAMP daro uzhklausa i CDDB ir jeigu CD nera duomenu bazeje siulo ivesti nauja CD, ash taip visus savo CD suvariau ir dabar betkuriam kompe su Inetu normalei rodo ir Dainu pavadinimus ir artist’us.
O WMP $.u.d.a.s.

uztex koliotis. Dar pats RW irenginys turi palaikyti toki navarota, kaip audio cd - cd text. As prisimenu irgi nezinodamas pora menesiuku kru*ausi, kol supratau, kad veltui.

RTFM!!!

pabandyk Nero,cd text funkcija.

Media player kreipiasi į CDDB ir jei neranda tai pasako, kad nerado. Jei nepasako, tai neieškojo. Reikia netingeti rasti kur nustatytui media playerį, kad kreiptųsi į CDDB.

Guano Apes CD pirkau prieš 3 metus, kada dar apie nuolatinį on-line galėjau tik pasvajoti. Taip, kad tame CD kažkokiu būdu įrašyi dainų pavadinimai ir niekur jungtis nereikia. Nebent tas variantas, kad mano HP 8200 CD-Writer Plus nepalaiko šios funkcijos.

CDDB…kad i ta duombaze bekrojant pasikreiptu, reikia ineto, ar ne? Pas mane namie ineto ner, o dainu pavadinimus rodo (ir su tuo paciu WMP). Vadinasi, kazkaip jau buna isiuta. Vel vadinasi, galima su irasymo progse isiuti. Ar as klystu?