MUILO OPEROS arba SERIALAI-UZ AR PRIES?

didelis pries. nafig reikia tu tiek nesamoniuBlogaiBlogaiBlogai berysio muilo operos

as irgi. ir nemanau jei pasakysiu, kad neziuriu atrodysiu kietesne… idomuLiežuvis

pries Blogai TaipTaip. jie minkstina smegenis Taip, tetis taip sako Juokiasi.

pats ju neziuriu, bet neturiu nieko priesh ju rodyma(ishskyrus tai kad visi vieni metu)

Blogai

nebeziuriu jau seniai seniai, kaip keista ir mano mama neziuri.bet as neturiu nieko pries, nes yra tokiu zmoniu kurie l.megsta ir jiems to reikia.vadinas muilo operos reikalingos.

muilo operos yra totalus s.udas Baisu

seniau žiūrėdavauTaip dabar išvis nežiūriuNe

pries pries ir dar karta pries NeBlogai gryna nesamone,tik trukdo laika geroms programoms…

LiežuvisLiežuvisLiežuvis

O ash zhiuriu Cha chaLiežuvis
Ir man px ka kiti pagalvosCha chaCha cha

shiap priesh.wisada aisq kas bus pabajgos…Cha chabet shiap zhioori tik lawkini angela jaw 2 ar taj 3 karta…Cha chaCha chaCha cha

respect for M.M.

neziuriu, bet jei yra kas ziuri, negalima ju smerkti, nes kiekvieno skonis indvidualus…
navnz kiekvienas renkasi, kas jam priimtina, o kas ne.

bet kaikurios mergos tai ten neblogos… Niam niam

xi xi…radai kur seile pavarvinti? Cha cha

nu Cha cha siandien songoko laukiau ir per tv3 rode kazka ten… bl pupa viena buvo!! Myliu

xa xa xa!ir per koki seriela??? Juokiasi

Visiskai pritariu Taip

o man ta pagrindine aktore kaip nervina!kai budavau mazesne,tai atsimenu,ji man labai patikdavo,kai vaidino "meiles spalvos" ,o dabar paziurejau serija,tai isvis,vaidina kazkokia shventuole!negaliu kaip nervina!

nezinau… shu’dinas eilinis serialas… anksciau ta patikdavo marimar Cha cha talia ar kaip ten ji…

AHA,MAN IR PATIKDAVO TALIACha cha ZIUREDAVAU MAZA VISUS JOS SERIALUS-MARIA LA DER BARIO KAZKOKIA,MARIMAR-BET GERIAUSIAS TAI MARIJA MERSEDES!!! Juokiasi