MUILO OPEROS arba SERIALAI-UZ AR PRIES?

MUILO OPEROS arba SERIALAI-UZTaip AR PRIES? Ne

KA MANOT APIE TAS MUILO OPERAS?ZIURIT?

kaskaip nelabai…NeNeNe

Priesh.

BlogaiBlogaiBlogai

ASH IRGI PRIESH!mane nervina kad kiekvienam serieale tas per ta pati sh…!uzhknisa!man patinka,kur paremta tikrais faktais,nors idomu zhiureti ir nezhinai pabaigos…o cia ir taip aisku kad viskas baigsis laimingaij…kaip pasakoj…

grieztai pries. Jau geriau knygas skaityti.Kanda

pries muilo operasTaip
bet jei serialas kaip kokie F.r.i.e.n.d.s. tai kodel tad apries?Nekaltas

na jo jo,ash turejau omenyje tuos visus mexicos serialus!

Nelabai man tos muilo operosNe
Seniau,kai naujiena buvo,visiems idomu ziureti buvo ir patikdavoTaipO dabar viskas tas pats per ta patui.Tik serialo pavadinimas kitoksCha cha

Ne

NeNeNe Neziuriu

as tai siaip pries bet kartais kai uzplaukia tai uzsikabinu ant kokio serialo ir viskasPavargęs

MAN IRGI UZPLAUKIA,BET NEUZSUKABINU ANT KABLIUKOŠypsenaKARTAIS KAI NEBOONA KAS VEIKT IR ZIURET PER TELIKA,TAI PAZIURIU,BET VISTIEK ZHINAU,KAS GALIAUSIAI LAUKIA ,TAI NEMATAU JOKIOS PRASMES ZHIURET IR ISHJUNGIUCha cha

priesBlogaikai mazesne budvavau tai ziuredavau,bet tetis uzdraude,tai ir atpratau…tetis sako tai nebent bobutems ziuret…idiotiski tie serialai,as priesTaip

Telika ishviso retaj ziuriu… Taj serialu ir tuo labiau muilo operu matyt netenka NekaltasLiežuvis
Ash priesh, man nepatinka!!!

nebeziuriuNe

Shakes! Tie serialai didziausia pasaulio nesamone… Ir kas ta nesamone gali ziureti !!! Hrrrrrrrrr…PiktasKanda Man moralishkai nuotaika sugadina ir nervas dar paima vos tik pamacius, kad kazkoki sh rodo…

Taip

man patinka tik "meiles keliai" ir "apsvaige is meiles" Laimingas

priesh.