Mudakai?

Man aplamai kai as seno kirpimo,as negaliu sau leist turet registratoriaus Cha cha

dr > tuoj bus movie naujas… ten subarikas… vilkosi… pamate, kad as pirma juosta ji lenkiu… jis per gaza… as graziai posuki… ir uzlindau (shnekjeau telefonu) ziuriu tas man tipo mirksi Juokiasitai biski stabtelejus… mirkset noras dingo… atstumas tarp masinu atirado… Cha chabet ten lengvas… pamokantis ir nepiktybinis toks buvo Šypsena

JuokiasiMr nebesivartyk Mirkt eilinis chamas su bulka Cha chap.s. teke yra vaziuoti 200 …visas atsiputes (juk 200 einu )…lyg tarp kitko uzmetu aki i veidrodeli Vau! a ten porsas jau baigia lempas sudeginti man mirksedamas Cha cha bet per I juosta neduria Cha cha Juokiasi

Suomis Cha cha nu blt nu tai as chamas… nesiginchysiu… Apkabinimas bet tai mudakai vistiek uzpifa Cha cha

cia siap… kol suvaiksciojau… ateinu ziuriu jau susipift spejo lygioj vietoj Juokiasiyoutube.com/watch?v=ExHe6Cqvkuk

sitas tai geras Juokiasi Juokiasi Juokiasi

po darbo link akro variau, mačiau, kad priekyje kamštis antroj juostoj. praskriejau pirma juosta it vėjas laukuose, žiūriu, kad velkasi su bmw kompaktu, nu toks tipinis bmw šoferis su kebabu ant galvos ir labai akylai stebi kas dedasi tuščiame kelyje priekyje Cha cha visi iš galo ilgom margalina, tam px. ir bachūras nesenas Nekaltas

,tas į stovinčią tai geras Cha cha Gerai

Idomus dalykas, kad didzioji dalis keikianciu antraeilininkus yra patys antraeilininkai, todel, kad apvaziave leciau vaziuojanti automobili negrizta i pirma eismo juosta, kuri yra tuscia. Pagal tai, kaip moko vairavimo mokyklose reikalinga sugrizti i pirma juosta, kai tarpas ziurint is akies yra daugiau nei 100 metru (aisku cia jau toks labiau teorinis dalykas, bet galima atsizvelgti).

Kai keliai bus vienodai lygus… pir.oj ir antroj eilej tada galima shneket sita tema Cha cha