MP3 > WAVE

MP3 > WAVE

http://www.mp3.com Konverteriai , viskas ko reikia i wav konvertuoti, seip gan patogus manau audiocatalyst’ tik rejkia nusikrekint …

kad matytum WAV kompakte

http://www.sonicspot.com/alternatecdfsvxd/alternatecdfsvxd.html
http://www.sonicspot.com/alternatecdfsvxd/cdfs.zip

meti i C:\WINDOWS\SYSTEM\IOSUBSYS vietoj seno ir butinai perkrauni kompa

nu geraj…turiu cd-rom ir turiu gabalu is napsterio prisiuntes…
ir nezinaw nuo ko pradet ka daryt kad galeciau cumpactus masinoj klawsyt…jei kas netingit…paaiskinkit man jaunam nevedusiam…

nu blyn tai labai viskas paprata…

miau
kur sitoky *.vxd gauti?

Pirmiausia niekaip nesuprantu, kokios problemos CD padaryti Copy-Paste i harda. Keiti C:\WINDOWS\SYSTEM\IOSUBSYS kataloge viena *.vxd failiuka ir matai visus to grojancio daikto vidurius, taip pat ir *.WAV-us.
O del irasymo i CD, tai ka irasysi ta ir matysi. Irasysi WAV-us, galesi juos ir groti su Winampu. Ira daugybe programu nuo 2MG iki 80MG (cia del siuntimosi), kurios mp3 suraso i CD vienu paspaudimu, sukuria *.CDA failus. Bet pirmiausiai tai reikia tureti irasanti Cidiroma.

Shiaip jei nori per WinAMp is MP3->WAV, tai tau is winampo saito uzteks tik plugin atsisiuti kur leidzhia playback daryti ne i WaveDavice, bet i Hdd kompresuojant WAV formatus (naujesnese versijose jau is karto su winampu yra). O shiap tai daug programikiu yra leidzhinchiu CD->MP3, CD->WaV, MP3->Wav, negi toks lameris, kad nerandi kokiuose nors warezuose. Bet is MP3 i WAV geros kokybes tai negausi, bus tokia pati kaip ir tu MP3 (truputi levesne nei original is CD).

>Sakai daro ish wav tai gal paimk ir nukopijuok man cd i harda ir kad ish >kart butu wav formatas (jei jau toks gudrus)

nu teisingai zmogus sneka, Audio CD irasomi is wav’u
o is CD muzikos perkopijavimui paprasta Copy-Paste budas netinka, tam yra skirtos programos aka Audiograberr’iai visokie…

>nu tai ta audiocd ir daro is wav failu . Tik tiek kad su winoncd >nereikia mp3 perdarinet i wav (jis ta automatiskai padaro)…
>o su winampu mp3–>wav daryti turbut vienas geriausiu budu.

Sakai daro ish wav tai gal paimk ir nukopijuok man cd i harda ir kad ish kart butu wav formatas (jei jau toks gudrus)

jauciu pas tave yra sena winamp versija ir tau negroja per ji cd. atsisiusk naujesne ir bus ok. jei klystu - atsiprasau Šypsena

Iš mp3 į wav galima su WinAMP’u, reikia nueiti į option -> prference -> Output ir išsirinkti Nullsoft WaveOut … Tačiau jei nori iš mp3 pasidaryti AudioCD (normalų muzikinį diską), tai man regis šis metodas nepadės. Reikia diskų rašimo programos pvz WinOnCD ir pan. Ten yra meniu punktas create audioCD

nu tai ta audiocd ir daro is wav failu Šypsena. Tik tiek kad su winoncd nereikia mp3 perdarinet i wav (jis ta automatiskai padaro)…
o su winampu mp3–>wav daryti turbut vienas geriausiu budu.

PARSYKIT IS KUR GALECIAU PARSISIUST PROGRAMIKES PAKEIST MP3 FORMATA I WAVE ( NORMALU , KAD CD GALIMA BUT KLAUSYT)
IR KAIP JOS VADINAS…
ESU DAR NAUJAS ANT TO … Šypsena))

DEKUI UZ VARGA

nesupratau temos: kodel kaledus senelis velu?

nuvyks su vejeliu Cha cha