Motoroleriu klausimas???

Motoroleriu klausimas???

Gal kas zino kaip padaryti ,kad atsukti pora km arba padaryti ,kad daugiau neskaiciuotu pravaziuotu km. Labai reikia pagelbekit.

chimyčint kažką reikia

Zinau ,kad hymichint ,bet nzn nuo ko pradeti

Reikia atjungti trosa arba kontaktus nuo spidometro ir viskas.

O chia mazdaug kokioi vieroi kazkur prie vairo darineti kazka reikia ar kur plzzz help.

Va Va … opo to prasideda : vienas šeimininkas… rida 100 km…
senukas važinėjo … tik į bažnyčia … 1927 m. gimimo … nemuštas … neguldytas… šakės nekreivos … vienu žodžiu LEDAS …
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

atjunk spidometro trosa ir nesisuks daugiau… o jei nori atsukti tai issiemi visa spyda isardai ir atsuki ratukus kokiam tik nori atstumui…
elementaruJuokiasi

jei net nezinai kur mazdaug reikia atjung tai gal geriau jau tu ten nelysk…

LEDASJuokiasi

Aciu pabandysiu Šypsena

to syclone

siaip klausimas o tu kada ka nors parasai ar tik sypsenele ismeti??? kiek mates tavo komentarus tai daugiau nieko nei sypsenele… peaceLabas

jei juokinga, tai ką rašyt? oj juokinga ar dar ką? jei pritari tai ką rašyt? Taip blogai? a rašyt, taip pitariu, perrašai visą textą ir t.t.

Geriau nieko nerashyk.

nu pažiūrėsim, o jei galvojat, kad man perlų reikia, tai klystat…

Neklystam, neklystam. O tau dar uz sita ausu reikia duot:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/189236.101-=(878189972 Piktas

Pažiūrėk, kiek perlų turiu ir pamatysi, kad man jų nixuja nereik, o už šitą aš jau buvau gavęs baną… Supratau, kad čia apie tai negalima rašyt ir viskas…

reikia degtuka i kisti i spidometra ir nebesuks

nu bet viską sudralinsi taipNekaltas

oj SHyvas prisigawai… Šypsena wel drapalininat peza ?.. neisdegs blyn jums… niekas nebepaliks… ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena jonza nebeduos niekam wazinet po to… ŠypsenaŠypsena dabar jau tiuninginius amortiqs idejau ir dar wisko gero… siuper scootas Šypsena

2 every1 … nepagelbekit tokiems cjuwams qrie draugu patiklumu naudojas…