Motoristės ir Motoristai

Noriu valgyt Nežinau

Miegantis

Jau darbe Šypsena Be be be

tuteRi>prabals0taCha cha…graziai piesiGeraiCha cha

tipo tavo patinas tu kalsonu monopolistas ant LT?Klasta

vadinasi taip ir liks ubagssas be bridkelniu Be be beCha cha

nesu aiskiaregys…bet ma rodos nei tavo draugas ubagsso kaip pirkejo sulauks,nei tu atgal pm gausiJuokiasi

zavi mane tavo paprastumasTaipCha cha

kas ^ cia toks?

Kava http://www.youtube.com/watch?v=p1jC6BffO3c

buvo nebuvo?
https://www.youtube.com/watch?v=YoB8t0B4jx4

fuj, ane?

nu as apie ta pati, bet gi ans vakar ant patosoUfff buvoCha cha, xyu miegot nuvarysi.JuokiasiJuokiasiJuokiasi bet manau, ta degima, reikia palaikyt- jei vidiotsa, reikia ir parint.TaipValioValioValio
dar Natka reiks uzsiimti, nors pankui ji skleidziasi dar tik, man tai ji jau beviltiskai pasenus kazkokia pasidareUfffApsvaigęs, net senesne uz mane jau.TaipJuokiasi
p.s. beje, kad piktumu ten nelabai buva, greiciau dvieju priedurniu bazaras apie nieka.JuokiasiJuokiasiJuokiasi

as kai cia atsiradau, tai buvo man toks etapas, kad meciausi lovoj vos ne pusmeti, ir paron kaldavau po 4-5 soskes tauro tradicinio. o atsiradau cia- pasvaigti, ir girtus briedus parasineti, zmones panervinti, prota papisti.Cha cha kai db uzmatau, kad koks Robertas Darzove tas srutas iki paskutinio laso susisiurbe, ir net likucius islaize, tai nx nx.JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Gerai

kai pamenu, nakcius atsirado ant ab forumjuko, tai buvo visai kitoks…

ŠpygaŠpygaŠpyga

O as irgi turiu kuo pasigirti. Kai tokio klubelio, kai autovalkatos ner, tai rasysiu cia:
buvo cia mane i svecius kentukas pasikvietes, i Pavilni.Cha cha Tai nx ta paklota lova, is durniaus aisku neissivarciau, bet pasistaciau as miskelyje prie Vilneles polatke- tik paskaityt i besedke ateidavau.Cha cha Axyujiet kokios krutos tos dvi dienos buvo.GirtasGirtasGirtas Neissipilde ten ju prognozes- nesusalau, ir sunes neuzpuole.Juokiasi Vakar ryta atsikeliau, turejau Dz. Verno ‘Kelione i zemes centra’, tai issivilkau miegmaisi, ir skaiciau ta brieda po medziu guledamas.Cha cha Ble, suvokiau, kad tai, kada as isvis atsishylinsiu nx nuo zmoniu, ir tos visos vadinamos visuomenes- tai tik laiko klausimas.AngelasAngelasAngelas

Kitam savaitgaliui gausiu Toyota GT86 ApakęsValioValioValioMyliuGirtasGirtas

Yra, vadinasi, dar auto.banginiuose auto.banginių Gerai
Prisidedu prie sveikinimų Alus

Aciu Angelas
Bet speju bangoj cia niekam tai neidomu. Buros liankiskas pienas sulaukia daugiau susidomejimo Cha cha

Sveikinimai Nata, laimėjus čempionatą !!!