Moto ar auto?

Moto ar auto?

Klausimelis meerginoms kas jums labiau patinka vaikinai ant grazaus motociklo ar grazioj masynytej? Man asmeniskai merginos ant motociklo labai labai labai grazu Šypsena

o as visad galvojau,kad pradziai bentsmegenu reikia turet Nekaltas

jetau chioperiai waldo Juokiasi

as zinau kas joms patinka Taip vaikinai graziuose trulikuose Taip

Man pasiseke, mano vaikinas ir masinoj graziai atrodo ir ant moco… o kai as uz sturmana ant moco prisedu, tada dar graziau… Girtasir idomu siaip ar daug merginu tu su mocais vazinejanciu pazysti? visas merginas lietuvoje vazinejancias rimtais mocais manau butu galima ant rankos pirstu suskaiciuot… ar tau motoroleris irgi mocas atrodo?! o gal tu apie stovinty moca sneki… Nekaltas

as dviratuka vairuoju tai stipru man visos kiemo mergos nori ant mano graziojo triratuko pralekt. O smileja turbut suzinojo kad toki triratuka tuiu tai daba ir bando prisiblatint Šypsena

vaje, nu atspejai gi Drovus bet vistiek as turiu berniuka, kuris su dvirate transporto priemone vazineja ir labai graziai atrodo Mirkt

Aga as irgi uz autobusus Taip

merginos galiu jus pavazint nes, labai myliu moto Šypsena

Isivaizduoju jau kaip su savo moto vaziuoji su mergicka per miesta Nekaltas

Jei vaikinas baisus,tai ne grazi masinyte,ne motociklas nepades Neo siaip tai man patinka vaikinai ant motociklu Niam niam

vaikinai retro automobiliuose Gerai Girtas

liabaj myliu “vabalus” Girtas

Bijociau ant moco vaziuoti, Pavargęs jau geriau su auto Girtas

o as nebijojau pirma karta… labai fainai ir kietai jauciausi, salia savo Vyras Laimingas na su auto tai gerai, bet su mocu simta kart geriau Taip ypac vasara, kai silta ir kai greitai praveza… ech, kaifas… Girtas

as turejau prasta ora omeny Nekaltas

zinoma ant motociklo

Grazus vaikinas visur gerai atrodo… ŠypsenaO siaip as uz auto.

Man ant moto… Laimingas