Moterų konsultacija...

na va… atėjau į moterų konsultaciją bėdų prispirta, tai siuntinėja nuo vieno pas kitą… va dabarties gavau siuntimą pas kazhkokią mumiją… Nustebęs echhh… ir kuom ne tarybinė poliklinikų sistema… visi kuo toliau nuo saves siunchia, bent jau nach pasiųstų, tai bent supraschiau kaip gydytojo patarimą nuoshirdų… o dabar - pas mumiją LiūdnaLiūdnaLiūdna

Cha cha Cha cha Cha cha

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Viskas damos nesigrūskit. PIETŪS. Mirkt

nu mes tai pasiaukosim, neisim pietauti, bu pacientai labai nori visi pasitikrinti, ilga eilė. Cha cha

Gal padeti reikia, manau tai geriau nei valgyti ir storeti Cha cha

Užeina naujokė pas Kavenską į kabinetą.Šypsena
Po apžiūros… Kavenskas:Šypsena

  • Ojezau vaikeli tu gi nėščia.Šypsena
    -Ar senei?
  • Ne gal kokios 2 min ŠypsenaŠypsenaŠypsena

GeraiGeraiGerai

Kavenskas rase:

nagi, moteriskes, po viena… Cha cha Cha cha Cha cha

O po dvi negalima? Juk smagiau… Cha cha Cha cha

saulės zuikuti, ačiū, kad pasisiūlei padėti.Aš nebespėju, bu tiek daug pacientų už durų sėdi, kad net pietauti nėjau. Cha cha

Na žiūriu kavenskas(daktarėli) čia be SESELŲ neapsieisi…manyčiau vienas kitas seselas nepamaišys…Cha chaCha chaCha cha

o gal tai naujas tyrimo metodas, kuriuo galima nustatyti pvz.: kuo maitinasi klientas ir kokios tai turi itakos jo sveikatai Cha cha

wow koks kabinetukas Apakęs
daktarėli, a daktarėli, būkite toks malonus ir pagelbėkit Šypsena
man močiutė pasakojo, kad su vyru gulėti labai gera ir smagu. Aš va guliu guliu ir nieko Nustebęs

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Dar pietūs nesibaigė?
Gaila…
Tai gal galima rytojui užsirašyt? Cha cha Cha cha Cha cha

eixo rase

tai kam tau valgyti jei klientų pilna burna

tai kad nevalgom mes tų klientų, nevalgom ir jų “dalių”, o tik gydom jų “galus” visokius. Cha cha Juk čia tik tokie kabinetai aplinkui - moterų konsultacijų ir urologų.

Kur chia skundu knyga?!! Pakvieskit man skyriaus vedeja!!!Ir uz ka jie algas gauna!!!Per tiek laiko ir pastot ir pagimdyt suspesim!!!

2 lady-x

Gerb. ponia, nusiraminkit.
O tai tikrai pastosit be eiles Cha cha Cha cha Cha cha

O chia ir tokias paslaugas teikia? Cha cha

taip, visokių paslaugų rasite, juk šalia - urologinis. O ten… Cha cha

Man sveiku donoru reikia Cha cha

išgryninsim ir nesveikus, išsveikatinsim Cha cha Tą mes puikiam sugebam, jut tam čia ir esam. O kur mano padėjėja saulės zuikutis dingo?