moteris ir du jos vyrai

moteris ir du jos vyrai

ne vienas psichologas nepatars tau tiesiai sviesiai ka daryti, jis suktai galvos savo klausimus bei atsakymus…tikslas jo koks, kad zmogus su jo pagalba pats prieitu prie tam tikru isvadu…laikrastuke ar dar kur klausti psichologo kaip elgtis ir ka daryti-totali nesamone…cia mano tokios mintys…

Kita vertus, kazin ar ta klausiusia patenkins toks miglotas atsakymas, nes jeigu moteriske uzdave klausima, reikstu, kad jos netenkina ta situacija, kad jai kazko neramu. Manyciau, kad isties reiketu issiaiskint viso to priezastis, ko Lapinas nesileido nagrineti.

Kiek skaiciau klausimu tam O. Lapinui, susidariau nuomone, kad jis vis atsako kazkaip suktai. Nuramina, kad lyg ir viskas gerai ir nieko nereikia daryti. O zmones juk klausia ka daryti…
Kiek supratau, jis pateisina tos moters neistikimybe, nes jos didesne potencija… Šypsena

Man tai atrodo, kad vyras ja per daug rupinasi, todel jai patapes pernelyg nuobodus. Jis ja per daug myli ir per daug del jos stengiasi, del to ji neturi ka veikti. Gal ir namie jis per daug padeda. O ji prisigalvoja ko reikia ir ko nereikia is neturejimo ka veikti.

Suprantu, kad vyrai gali traukti ir gali megztis visokie ten romanai, esant tam tikroms aplinkybems, pvz. nuobodziaujant kokiam nors kurorte ar kokiuose kursuose, seminaruose uzsienyje. Bet turint normalu darba ir begales rupesciu namie - tokiems dalykams ne taip jau daznai lieka laiko. Mirkt

echo rašė:

Po kiek laiko aš vėl tam pradedu jausti poreikį, man patinka tas jausmas, kai vyrai manimi žavisi, manęs nori ir t.t. ================================
kompleksuota boba ir tiek…na nori moteris isitikinti, kad viso pasaulio vyrai ja zavisi, reiktu pasikapstyti po jos vaikyste ar paauglyste, is ten visos problemos ir atsiranda…o ka psichologas atsake tai ir nezinau, jie irgi megejai nugrybauti, bet buna, kad pataiko…

Atsake, kad jos potencija didesne negu vienam zmogui.
Nezinau, ar ji tikrai labai myli savo vyra, kaip sakosi. Labai galimas dalykas, kad jos vyras irgi ne taip jau baisiai ja myli. Jie priprate vienas prie kito, ju kasdienybe monotiniska, viskas pilka. Jai norisi emociju, todel ir traukia kiti vyrukai. Arba ji jauciasi labai saugiai uz savo vyro kaip uz peciaus, bet vis tiek nuobodziauja.
Galiausiai, jeigu tai tiesa, tai butu idealu, jeigu susituoktu abu tokie "potencialus", tada abu galetu tureti tiek romanu, kiek nori, ir niekam nuo to galvos neskaudetu.
Dar niekad nemaciau zmogaus, kuris labai myledamas kazka, dar trokstu kitu. Kazkokia nimfomanija.

taip ir nesupratau, ar cia ta moterim su 2 vyrais
pasigirt norejo, ar pasiguost?..
del manes, nors 3 ir 4 ir 5… jeigu tik speja juos aptarnaut…

ta moteris nenorejo nei pasigirti nei pasiguosti, nes siuo metu ji yra vienaCha cha
cia aptariama gyvenimiska situacija ir tiek…o ka neidomu pasidalinti mintimis tokiomis temomis…niekada negali zmogus zinoti kas laukia taves uz gyvenimo kampo…

Vyrija kyla i kova Cha cha. Kazin kaip reaguotu, jei subjektas butu vyras, o objektai - 2 moterys? Tikriausiai palaikytu… Ech, ta savigarba Cha cha.

Dumas rašė:

O tu isitikinusi, kad tie vyrai tiktai po viena moteri turi? Mirkt

Saunuolis Gerai Gerai Gerai

Ko gero tai ir yra vadinama "santykiai be isipareigojimu".

Dumeli, o tu isitikines, kad as cia kalbu apie saveCha chaxaxaxa…
taip paprasciausiai labai daznai buna…tarp kitko, yra tokia mano pazistama vokietka, moteris jau amziuje, tai turi irgi du diedus, viena turtinga, kita biedna, tai tas turtingas del babkiu, o biednas dlia dushy…su turtingu varineja po Havajus, o su biednu i trecio pasaulio salis, kur papigiai prasinesti gali…o del isitikinimo ar moteris tiems vyrams irgi viena, o kam to reikia, nereikia gilintis ten kur nereikia, nes tokie santykiai nera grindziami giliu jausmu, kazkoks jausmas beabejo yra, bet…
Lyga, as nesu salta, bejausme alyva, kuriai paprasciausiai i viska nusispjauti ir per gyvenima einu drasiai ir tiesiai, palikdama po saves kruva meslo…pagarba uzsitarnauju rodoma pagarba, myli zmones mane uz tai, kad as juos irgi myliu, paprasciausiai, kaip dinges ir sake, blaiviai ziuriu i viska, gal kazkiek pragmatiskai, ir nesikapstau giliai ten, kur to visiskai nereikia…taip daug lengviau gyventi…as irgi verkiu, bet retai tai mato aplinkiniai, man irgi buna sunku, bet as pati kapstausi…paprasciausiai, nepakenciu verkslenanciu moteru, o ypac kai jos prisisiurbia ir pradeda raudoti…vieni rodo visas savo teigiamas ir neigiamas emocijas, o as stengiuosi rodyti tik teigiamas, nes ir tai per daug tu neigiamu dalyku aplinkui…vat teip…
o dabar tesiame tema…

Nu ka tu, Alyva, argi as taip galejau pagalvoti apie tave Cha cha

alyva rašė:

Dumeli, o tu isitikines, kad as cia kalbu apie saveCha chaxaxaxa…

2Dumas
Ir as plojuAlus

alyva rašė:

Lyga, as nesu salta, bejausme alyva, kuriai paprasciausiai i viska nusispjauti ir per gyvenima einu drasiai ir tiesiai, palikdama po saves kruva meslo…pagarba uzsitarnauju rodoma pagarba, myli zmones mane uz tai, kad as juos irgi myliu, paprasciausiai, kaip dinges ir sake, blaiviai ziuriu i viska, gal kazkiek pragmatiskai, ir nesikapstau giliai ten, kur to visiskai nereikia…

Teisingai kalbi, alyvocka Šypsena
Moteris su 2 vyrais, manau, praktiska ir apsukri, ta prasme, kad is gyvenimo ima viska, ka gali, bet tame kazkas ctoto ne to… Net nezinau, kas. Kazkaip norisi idealistiskai tiketi kazkuo graziu… Bet ar gyvenimas nesugriauna idealu??? Cia klausimas visiems. Galima butu net nauja tema pradet.

kovė rašė:

Konkurencija- sveikas dalykas .Kai katras nors sužinos, kad nebėr konkurento , pamatyyyyyyyyysi ,kaip pablogės.
Žodžiu, aš UŽ KONKURENCIJĄ!!!

Teisingai!!! Legalizuokime daugpatyste!!!

Jeigu grupiniai lytiniai santykiai neapriboti seima, tai kai pasigaus ta vokietka kokia liga arba jei apnieshtes netycia, tai ilgai reiks pasukti galva - kas autorius?

Madonna su kudikiu. Autorius nezinomas.

Daugpatyste…pereikit i musulmonu tikejima nereikes jokios daugpatystes…vsio zakono…musulmonomat

Arba "dulkinimasis be isipareigojimu", kaip kam labiau patinka Kietas

Verute rašė:

Ko gero tai ir yra vadinama "santykiai be isipareigojimu".