mot.parkavimas Kaune

mot.parkavimas Kaune

Sita foto jaw tikraj bowo, pres gera tuzina sawajchu

Penktadienį pavakare į “Šilo” prekybos centrą Kaune nesuvaldžiusi automobilio atbuline eiga dideliu greičiu įvažiavo moteris. Kaip DELFI pasakojo įvykio liudininkas, automobilis vos nekliudė moters ir vyriškio, tuo metu buvusio prie bankomato.delfi.lt/news/daily/crime/moteris-per-klaida-atbuline-eiga- ivaziavo-i-parduotuve-kaune.d?id=23899513

vakar prie mano akiu tokia pati corsa vilksuni jauna nutrenke, susipiso kapota, fara duzo, bamperis, sparnas, o suo atsikele ir nuejo Cha cha

Kartais zaviuosi damu vairavimo sugebejimais… O gal cia Woris atvaziavo? Idomu kap ten jo skiauterike? Sveika LIKO?

treniravosi moteris,kaip zaibinia vagyste atlikti…

banginiai, kai skaipe užblokuoji kokį veikėją, ką anas mato pas save ekrane, kai bando man rašyt/skambint ???

tas vilkšunis šiaip nubėgo, o ne nuėjo Juokiasi

robis: jis nieko nemato man atrodo Šypsena visada tu pas ji offline

Robis, jis nubego tik i kita puse kelio, tada sustojo, apsidaire, paziurejo kokie apgadinimai masinai ir nupedino toliau Cha cha

robis: raso kad klaustuka matys forum.skype.com/lofiversion/index.php/t68234.htmlIf the other person is shown offline, you have not been blocked, otherwise he/she would be shown as a gray Skype logo with a white question mark in it, as Gladiator already wrote. If the other person is online, but is still shown offline, he/she probably set his/her status to invisible. arba: Q2) Contact you? A2) They can contact you if you have either allow all contact or allow those you have authorised, but not if you have ‘contacts only’ and each of these can be set seperately for calls or chats. Q3) Blocked Users A3) blocked users cannot contact you or see you online in any circumstances Q4) Will other people notice, that I have removed them from my contact list? A4) No, they won’t