monstras

monstras

Liolikai2, tiks velkiavimui? Pabandyk isivaizduoti realu dydi Šypsena

geras Gerai

pagal liezuvi galiu pasakyti-apie 3.5-5metrus nerimo gylis(nuo velkiavimo greicio priklausys),bet dirbs tikrai agresyviai Gerai.nepagaminau dar ne vieno voblerio,bet patarima galiu duoti Paplepėkim-kabli po pilvu perkelk truputi link galvos Mirkt

pakolkas esu pradedantis, tad klaidu ivairiu pasitaiko, kad ir pries tai buvusiam, pamirsau akis padaryti, manau geltonos butu labai tikusios Šypsena su laiku patobulesiu ir viskas bus Gerai

nenuleisk tik ranku !!!.manau genijus esi kokiu reta Gerai

rimask, As irgi taip darau, kaip Tu, kalbu apie voblerio gala ir apacia, suprantam viens kita… Šypsena Valio

rimask’ai Kokiu principu spalvini? Kaip isgaut rastus? suprantu, kad islaptinta Mirkt Esu tik is riesutmedzio raudongalvius dares, kai kurie pasiteisino.

jei ka domina, labai daug vertingos informacijos galite rasti cia : striborg.ee/forum/viewtopic.php?t=992Geresnio portalo apie vobliuku daryma neteko rasti. Patys yvairiausi rastai gaunasi vobliuka apsiuvus uzuolaida, o paskui purskiant dazus, kaip suprantat uzuolaidu yra ivairiausiu rastu, tad galimybes neribotos Mirkt

man rodos, kad ners i kokiu 10 metru su tokiu liezuviu Taip

Geras tinklapis!! nors nieko nekertu rusiskai puikus pavyzdziai pateikti. Reiks ir man kada pabandyt kaip ziaurei nieko veikt neturesiu Mirkt

sitas vobla labiausiai vykes sakyciau is visu rimo idetu. dar jei nudazyt va tokia spalva: [biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/41.683648.86…-=(26974 9404](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/41.683648.86…-=(269749404) tai isvis ledas butu. nes ta spalva mano galva i visu idetu rgi labiausiai vykusi Gerai

manau, su tokiu staciu liezuviu ners iki 1 metro.