Moku vairuoti taupiai

Moku vairuoti taupiai

pagarba Gerai Cha cha

as irgi stengiuosi vairuoti taupiai, bet matyt kazkas masinai atsitiko, dideles sanaudos Liūdnas

Toyota - mecta idio…, atsiprasau - patriota. Kietas Cha cha

man nesigauna taupiai, anksciau ar veliau paluztu Liūdnas

hako> kas sababui nutiko?

OT: kiek dalyviai bar’u puciat i r18 245/40 ratus? Googlas sako kad 2.8-2.9… Pas mane budavo 2.2-2.4. Tas pats googlas sako, kad del to gali susivaryti diskas, kas pas mane ir nutiko… ar googlas teisus? Šypsena

natalija žydaitė bus Juokiasi

bl, as tai visai nesuprantu kur as suvariau. Lyg ir pasaugau. Tiesa, drauge kartais pavazineja Cha chaNu turiu viena itarima, kai per apsizioplinima (ieskojau kur parkuotis) trinktelejau ratu i borta. Nu bet greitis buvo beveik pesciojo… Zinant kad per sekmadieni turesiu numint 2000 km, man jau is vis paranoja. Kas dien visus ratus tikrinu Statoile (nes vazineju 2 kart per diena pust pazeisto disko, kol naujo neatveze Cha cha ) Kazin kiek km galima nuvaziuot su ta dviratine zapaske?

As tai puciu tiek kiek raso ant masinos, kad reikia pusti, tai bedu su diskais nera, padangos 225/45r18 ant 2,5 baro, nes raso tuscia 2,4 o pakrauta 2,6, tai as viduriuka varau Šypsena

o kur puciates? senam geram statoile? kazin, koks ten pas juos manometro tikslumas…

Negi ralyje ar žiede važiuosi, kad ant tiek yra svarbus slėgis padangoje?

labai svarbu Labas

Ninjinas - vaziuosiu autobanu 10 valandu, pakrautas… Be to, guglas sako, kad slegis labai svarbu, ypac zemo profilio padangose.

LS, atsidarai vairuotojo dureles ir žiūri, kiek Volvo liepia pūsti šiai išmierai ir greičio indeksui (paprastai dar ir turėtų nurodyti min/max pagal apkrovą)l. Mano filosofija - min. reikšmė plius 0,1-0,2. Mano 245/45/17 - lyg ir 2,2 prieky, 2,5 gale, tai varau 2,3 prieky ir 2,6 gale. Statoilas prie Seimo - lyg ir normaliai, kažkada po patikrinimo servise žiūrėjau, tiek pat parodė.

Nu tai reikia tikrinti šaltų padangų slėgį, nes jei kaip sakai važiuosi 2000km ir pripusi daug barų tai padangom kaistant slėgis dar labiau pakils

Dominique>>taip, svarbu bet 0,2 baro į vieną ar kitą pusę nemanau, kad turės didelės įtakos Paplepėkim

Nuo slegio padangose priklauso stabilumas, sanaudos ir susidevejimas. Reiksminga netgi 0,1 baro

Saltu padangu…isivaizduoju kaip atrodysiu is sono prie Seimo statoilo laistydamas padanga is laistytuvo Cha chaDar reikes issiaiskinti ar draudimas atims sulankstyta diska, ar gal bandyt ji issitiesint ir veziotis bagazinej i tolimas keliones Cha chaPamenu viena kart, dar su Astra, Sicilijoje uzkilus prie Etnos i 1500 - kazkaip uzvedziau tik is trecio karto. Minciu srautas galvoj geras buvo Cha cha

NatalijE Bučkis Gėlė Klasta