MODERATORIAI ??? Tiro,Varnas,Zoom,Gyvatuke,Badas

MODERATORIAI ??? Tiro,Varnas,Zoom,Gyvatuke,Badas

Nekaltas Ar ne laikas Jums pagalvoti apie sava moderatoriu , kiek Marciux galit kankinti ?????????

prasideda…

O cia yra ka moderuoti?
Nebent sita tema…Nekaltas

nu…
sita matau tik kelis asmenis, tad ateje cia nauji dalyviai nevarkit…
yra sena chebra, kurie zino, pacius paciausius.
tad…Šypsena

Klausimas ganetinai savalaikis. Marciux rase, kad uz 2-3 savaiciu pageidautu atsikratyti sitos nastos Šypsena Taigi rinkimus galima kaip ir pradeti Šypsena O moderatoriui darbo atsiras - kad ir "skraiduoles" priziureti.

Manyciau neabejotinai kandidatas Nr.1 - VarnasX (kad jau Tiro klajoja kazkur kol kas).

Siulau i shi garbinga posta Zoom ir VarnasX Laimingas Kiek pastebejau, labiausiai nusipelne Mirkt

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Zoom jau vienoje vietoje yra neoficialiai komendantu pavadintas … va koks turi buti internetines visuomenes veikejas Šypsena

Mano supratimu, moderatoriui nebutina susigaudyti apie foto&video. Bet jis turetu daznai lankytis forume, turetu buti taktiskas, tolerantiskas, prognozuojamas, turetu moketi spresti konfliktus.

*********Apakęs pypt pypt pypt ************Baisu mane laisvą paukštį nori prie kryžiaus prikalti ApakęsBaisu ir kuo gi aš Jums nusikaltau Drovus

Na bet juk tu buvai pagrindinis karys musyje del sio forumoŠypsena

Tas tiesa, bet jeigu nenori tai gal nereikiaNekaltas

Taip Visvien vieną kartą reikia supokuoti Tave Juokiasi

Tu tinki ir į moderusNekaltasGeraiCha cha

Varnas tinka, tik nesioziuok cia Cha cha
Kaina kelia , paukshtukas Liežuvis

Na tiek to , bandomąjam laikotarpiui , kokiam mėnesiui , o jei netiksiu tada į puodą mane Drovus
Tačiau aš vakarinis esu Nekaltas
Tai reiktų dieninio Nekaltas
Pastebėjau Zoom dieninis , tai gal jį reiktų dabar pakabinti Nekaltas
O šiaip tai gal reiktų iš karto tris moderatorius daryti , patstebėjau , kad daugumoje tai populiariausia Nekaltas

Ech buvo nebuvo , reiks tik pagalvot kaip puodo išvengti Nekaltas Šikšnosparnis

Jei bus galerija pas IT kaip kad siuliau Pasiulymuose Bangoje tada gal ir Gyvatuke galetu prisidet, bet kol nera ka moderuot ar reikia 3 moderatoriu? DAINe vienas faktiskai susitvarko Elektronikos forume, as ten tik i svecius ir jei kas signala koki duoda. Manau jusu su Zoom abieju cia i valias kol kas.

Kada laistysim moderatoriaus kėdę in real? Cha cha

V čia reik žiūrėti ne į praeities nuopelnus , bet ar sugebėsiu valdyti situaciją , šiaip tai jau esu gavęs "velnių" nuo Sagara , kad bandau blevyzgomis čia paversti Nekaltas ar tai sveikinimų forumu Nekaltas
Taigi siūlyčiau , kad būtų daugiau kandidatų ir iš kokių 5 būtų renkama Taip
Savo sutikimą aš tikrai negrindžiu ilgaamžiu , bent jau pradžiai , kad būtų kas iš savų ir tikrai nežadu laikytis įsikabinęs šios pareigos , nes čia tikrai daugiau pareigos , atsakomybė negu garbė

NeSekasi
O ar negalima būtų iššifruoti Tavo užuominos ?????????

[c
nu…
sita matau tik kelis asmenis, tad ateje cia nauji dalyviai nevarkit…
yra sena chebra

Is tiesu, koks nuostolis - nebusiu moderatoriumi!! Ach ach! Visa nakti dabar neuzmigsiu - rysiu karcias asaras… Juokiasi
Mrrmiau!

Neverk Drovus
Kantrybės ir Tau išauš diena Taip