mocna plyta :D (siemens)


mocna plyta :smiley: (siemens)

nuvarau cia kada pas mociute, ziuriu blemba koki telefa ikirtus Cha cha kaskada dede jy nusipirko uz kelias stukytes lt… tai kai pirko kita tela, tai jis mociutei padovanojo… bet tai toki dovanot, tai taspats kas granata be ziedo… Cha chao antena kai issitraukia, tai ziaurus atrodo. nu gryna plyta… Baisus Baisus

ir kur pas vaikus mąstymas…

Jeigu nieko normalaus neįkeli, o svarbu bileką įmest ,galėjei nieko nekelt… Čia tipo paprikolint norėjai? A jau tada galima juoktis?

viskas čia normaliai, telefas eskliuzyvinis Gerai bet kai kalba tokias nesąmones tai tikrai apgailėtina.

Aš beveik tai ir supratau, bet iš jo pusės atrodo, kad visi mes turime juoktis ir t.t… Nekaltas Pfff…

Va čia tai aparatas Gerai , nors aš pats labai norėčiau NOKIA 8850 arba 7710 Girtas

Baisus: pirmas ,pirmas,aš apakęs.ką daryyyyyyt? Nekaltas Liūdnas

Nu bet pats owiz esi ekskliuzyvinis Šypsena

Juokiasi

Siewomens Juokiasi

tarpkitko, koks cia siemens?

A koks tau skirtumas? Ir “plyta” labai gerai skamba tau.

Gers ragelis Girtas

plyta ir taskas Cha cha

Turejau toki, aparatas buvo Gerai Gerai Gerai. Tuo metu, t.y. ~5-6 metai atgal nebuvo jis didelis ir akumas laike normaliai Cha cha net tris paras. Superinis ragelis buvo, kad likt “ne rysio” zonoj tai tikrai be sansu, traukdavo belekur. Pasinaudojus ~1metus laiko pardaviau, o pirkejai vos nesusikale del jo JuokiasiCia SIEMENS S4 Šypsena

aisku Cha cha ten pas mano mociute tai tele2, omnitel, ir labas rysio vos traukia tikrai visiem kiek as zinau. o mociute tik skambineja vosokiom mamom… Cha cha rysio yra jai Cha cha Cha cha Mobilusis

noriu pamatyt gyva legenda 8810 Girtas

afigienas telefonas turejau toki labai senai kazkada kiek atsimenu ~2000Lt kainavo paskui turejau panasu i sita tik su atsidaranciu mikrafonu sony 2000 ar panasiai tuo laiku geriausi modeliai buvo telefonu su licio batareika standarte kur nokia tik sapnavo dar…

nitrodozer, norėjai pasakyti 8110?