Mistika su pele !!

Mistika su pele !!

tai va uzhejo mano pelytei tokie gliukai. I deshne puse pradejo labai sunkiai kursorius varineti nu tai ka ash stanadartishkai nusiemiau jos virshu ishvaliau prisikaupusi sh bet kad zhiuriu vistiek tas pats. Kai nuimtas korpuso virshus
http://images.bite.lt/banga/files/content/4099028f4ac65.jpg tada vazhineja puikiai uzhdedi korpusa vel pradeda gliuchinti, pamaniau gal koki laida ar ka uzhpaudzhiu vel viska ish naujo perzhiurejau nu lygtais viskas tavrkoi bet uzhdedi vel tas pats. Nui ta kai nagrinejaus nagrinejaus ir toki atradima padariau mano peles visi sh reaguoja tirkiausiai i shviesa ne skai uzhdengi ranka visa pele kursorius gliuchinasi nuimi ranka viskas puikiai veikia bet kodel taip yra nelabai ir daeina, tuo labiau kad seniau taip nebuvo… Gal kas nutuokiat kame beda Cha cha ?

Palankstik foto daviklius ir bus tvarkoje, pas man buvo kazkada irgi tas pats
Arba pirk nauja pele!!!

Peles taisimas- beprasmis dalykas. Max ant 2 sav prailginsi jos gyvenima, vienas kelias- keisti

negi daba bet koiam sh nutikus pirksi pele Cha cha , va palankschiau foto daviklisu kaip sakant pagaudzhiau kampa ir viskas Gerai Gerai Gerai Gerai
Achiu Mirkt