mIRC: kaip apeiti Aitvara

mIRC: kaip apeiti Aitvara

Gal yra kokiu budu kaip apeiti Aitvara, nes tipo raso: jus nepageidaujamas siame tinkle. Autokilled (del viruso tipo). Susinervinau

Nu nezinau, as istrinu scripta, tada isjungiu/ijungiu kompa, vel is naujo suinstaliuoju viska ir man veikia Nekaltas siandien irgi taip pat dariau Nekaltas

paaiskink durnam, pas man instaliutas paprasciausias mIRC, tai kaip mazdaug ta script’a rast?

tai tu ir isinstaliuok mirka

Perinstalaivau - tas pats *****… Plet sumusiu broli… Siandien verkiant mirc reikia… gal per koki irc serveri galima ji apeit,?

per proxy galima aliveproxy.com

Nieko man nesigauna!!! Tegul tik gris tas zasinas namo!!! Oj kentes…

Cha cha cia tai geras. Va zinokit Aitvaro ircop’ai, kad jums uzbaninus IP’ske, uzeriai tiesiog gali savo skriptus perinstalint ir neveiks jusu ban’ai Šypsena Hehe, dienos bajeris ŠypsenaO jei rimtai, tai galit tu nors ir simta kartu perinstalint, irc servas neziuri i tavo scripta, jis IP mato, kad uzbanintas, ir neprisileidzia prie saves. O kad apeiti aitvara, reikia proxy susirasti free ir veikianti. Prasom: google.com/search?q=free+irc+proxy+list&sourceid=opera& amp;num=0&ie=utf-8&oe=utf-8 tik veikiancio paieska uztrukti gali Šypsena

Turbūt kiekvieną dieną po kelias tokias temas iškyla NežinauNaudokis bangos paieška tikrai rasi kalnus informacijos apie proxy naudojimą.

Esmė ne scripto perinstalliavime, o kompo perkrovime. Tikriausiai tavo IP dinaminis, ir perkrovus pc jis pasikeičia. O pasikeitus IP dažniausiai vėl be problemų gali jungtis prie IRC.

tavo.net

Aš irc pokalbiuose sėdžiu per mobilų. Please parašykit kas į privatą, kokį port ir serverį naudoti, kad akill nebebūtų?

o gal at IP galima kazkaip pakeisti?

siaip jai tavo ip dinaminis,tai lauk kol restartuosi rauteris ar serveris ir pasikeis ip o jai statinis reikai kreiptis i ircops ir derinti.

o ka daryt,jei kompas ka tik perinstaliuotas, o iejus i irc buna: [17:30] -irc.ktu.lt- *** You are not welcome on this network. - [17:30] -irc.ktu.lt- *** autokilled for [undis] trojan. Until Thu Apr 7 01:56:12 2005 (2005/03/28 14.05) Žliumbia